Wpis z mikrobloga

@JanSebastianCadillac: jaki jest sens w 2020 wstydzić się nudesów, gdy 3/4 kobiet przed 30 ma za sobą przynajmniej jedną, najczęściej rozbieraną sesję? 3/4 koleżanek z lat 90 raz co najmniej raz wstawiło na fejsa/nk zdjęcia w bieliźnie, stroju kąpielowym, profesjonalny instagramowy look itd. każdy kto był ciekawy już dawno widział co miał, zjawisko tak spowszechnialo że naprawdę dziwię się spermiarzom, że kogoś to obchodzi, mając do dyspozycji terabajty inny jotpegów
@4500: zaraz tam głupota, co się takiego stanie w najgorszym razie? trochę pewności siebie i odpowiedzialności, zależy od typu osobowości, są dziewczyny które za żadne skarby nie wyślą nudesów i ja to szanuję, ale pewne ryzyko zawsze wiąże się z dobrą zabawą, zresztą, to już tak spowszechniało, że naprawdę o ile dla jednostki to chwilowy dramat, to dziwię się że ktokolwiek daje #!$%@?, pogódźcie się z tym że każdy ma swoje
@Bodzias1844: To jest przewalone, bo wypłynąć może dosłownie wszystko - jak będziesz mieć stanik sportowy, jak będziesz w bikini na plaży nawet sobie nie musisz zdjęcia robić tylko wystarczy idiota z krzaków z telefonem (już nawet nie z aparatem) i co zrobisz? Będziesz się szukał po internetach co 2h? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nudesy w internetach są, były, będą ale jak je komuś wysyłam/dostaje to ich nie
@Bodzias1844: Po prostu niepisane prawo i przyzwoitość nakazuje zatrzymywać takie materiały dla siebie, jeśli trafiły do nas zgodnie z naszą wolą.

Chyba każdy lubi dostać ładnego nudesa, więc po co tworzyć sytuacje, które utrudniają to w przyszłości?

Podobnie z tworzonymi wspólnie materiałami. Mam trochę nudesków i filmików, w tym od osób, z którymi nie rozstałem się zbyt miło, delikatnie mówiąc, ale zachowuję to wszystko dla siebie, w zaszyfrowanym archiwum, żeby nawet