Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@staryalkus: ja też się #!$%@?, że skończyłem studia i wycinam jakieś gówna na CNC. Ale jak szukałem innej pracy i usłyszałem, że te 2,5k na początek dostanę, a potem to może nawet 3 to szybciutko wróciłem na swój #!$%@?łek i zacząłem pracować z zestawem słuchawki BT + empik go, żeby mnie ludzie nie #!$%@?.

Widać świat nie potrzebuje mojej inteligencji a wyciętych przeze mnie elementów ¯\_(ツ)_/¯
@efek: no to jeszcze zależy jakie studia skończyłeś. W końcu studia to tylko jeden z elementów całej gamy komercyjnej wartości danego człowieka. Jak Lewy skończył studia to myślę, że też podwyżki w Bayernie nie dostał ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@staryalkus: panie, studia to ja skończyłem sto lat temu, a jak mi w urzędzie statystycznym zaproponowali minimalną po 3 etapach rekrutacji, albo jakieś grosze za szeroko rozumiane prace biurowe w prywatnych i państwowych firmach, to poszedłem w produkcję. Nie mogłem sobie pozwolić na pracę za pół darmo. Lecz po tych wszystkich latach, zacząłem czuć, że staje się coraz głupszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Rozumiem więc mamę opki,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@staryalkus: nie #!$%@?, gościu
W poprzedniej pracy, ma produkcji byla babka ok. 45 lat , która pracowała tam 10 lat, za minimalną aż w końcu miała dość i poszła do szkoły (nie wiem czy technikum czy studia, ale chyba to drugie) i dostala jakąś biurowa posadę.