Wpis z mikrobloga

#wahoo #wahooligan

Nawiązując do tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/52740599/mirki-istnieja-jakies-sensowne-alternatywy-dla-tej/#comment-187011893 zapytałem support o taką opcję,(Bolt nie pokazuje ile zostało podjazdu a Garmin ma taką opcję) sprawnie odpisali:

"Thank you for getting in touch regarding this request! We have received a number of requests for this and have put in a request to our development team to have this option added and hope that it will be added in a future update. Please let us know if you have any other questions.

Best regards,

James "


Wołam @MordimerMadderdin
  • 10
@MordimerMadderdin: reagują dość sprawnie, już ze dwie rzeczy jakie mnie wkurzały poprawili. Nie to abym namawiał ale teraz jak sobie myślę jak podjazdy jakieś dłuższe robiłem to też mi brakowało ile zostało do szczytu ale błędnie założyłem że przecież nie mają takich danych a to na podstawie mapy są w stanie wyliczyć przy planowaniu trasy.
@uysy: działać to może tylko jak jedziemy po ścieżce. Profil wysokości licznik wyświetla, więc "jedyne" co jest do zaimplementowania to wykrywanie szczytów wzniesień i wyświetlanie odległości do następnego wykrytego punktu (np o przewyższeniu > 100m). Licznik robi już bardziej skomplikowane rzeczy więc wydaje się niestety że nie jest to dla nich jakimś wielkim priorytetem :D

Narazie pozostaje nam liczenie odległości po kreskach. Wiecie może jaka jest skala? Wydaje mi się że
źródło: comment_16026172843MWSf7aqG7J1qFDxcAxWsr.jpg