Wpis z mikrobloga

Szkalujesz - plusujesz. Bezbecki sitcom dla boomerow, obecnie jaraja sie nim jedynie prawicowe polglowki ktore smieszy piosenka Pazury o asfaltach. Reszta to zarty na poziomie familiady i dziwne przeswiadczenie "eh kiedys to bylo dzis to byl lewaki zabronily emisji"

#gownowpis #seriale #film #polska #konfederacja #glupiewykopowezabawy
Pobierz Fighter_forGlory - Szkalujesz - plusujesz. Bezbecki sitcom dla boomerow, obecnie jara...
źródło: comment_1602586019Pr1oJUQms7Hw2mY5qkmAdO.jpg
  • 58
@Fighter_forGlory To była pierwsza, w pełni oryginalna, próba podejścia do sitcomu w Polsce. Pełna nawiązań do kultury lat 80' i 90'. W większości dobrze zagrana (Pazura, Perepeczko). Niezła produkcja jak na tamte czasy - o nic tam tak naprawdę nie chodziło, trafiało jednak w czas - wówczas bawiło, bo było czymś innym. Dziś bawi raczej z sentymentu.
@Fighter_forGlory: Każdemu kto „minusuje” chciałbym zadać pytanie: oglądaliście ten serial jakoś ostatnio? Tak przynajmniej kilka odcinków? Ja za dzieciaka tez uwielbiałem 13 Posterunek, ale jak tak odpaliłem ostatnio jakiś odcinek to z cringe’u nie wiedziałem gdzie się schować. Bezbecki, prostacki humor. Czasem im siądzie, ale to głównie przez świetnych aktorów, poza tym mizeria