Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pi73r: Ile się uczyłeś żeby się przebranżowić? xD Mam pokrewną robotę do IT ale chyba trzeba coś sobą reprezentować próbując startować na juniora i zastanawiam się ile czasu orientacyjnie trzeba dodatkowo w życiu znaleźć na dokształcanie po godzinach.
@MentorPL:
Zalezy co dokladnie robisz no i kwestia jak bardzo kumaty jestes. Osobiscie przed pierwsza rekrutacja to sobie poczytalem teorii z neta przez tydzien z hakiem (dziewczyna robi to samo od 2 lat, wiec tez jej notatki i pomoc sie przydaly).
A moje pierwsze zdanie stad, ze moj przelozony co piatek zajmuje sie sprawdzaniem testow rekrutacyjnych kandydatow i czesto nam podrzuca jakies smaczki lub czasem cos mu pomoge.
I powiem tak:
@KrS1: po chemii to tyko do zakładu, no chyba że w instytucie robić; a jak nie to warto rozejrzeć się na przykłąd za branżą lekarstw

Znam przypadek ukończenia chemii mgr i braku "normalnej pracy" na rynku
Eh te wykopkowe marzenia o 3/5/15k na rękę xD OP rzucił całkiem sensowne i realne warunki zatrudnienia jak na tą branże i lokalizacje.

Moja różowa lic + mgr z chemii, 2 lata w zawodzie. Zaczynała od 3k, obecnie 4k (BRUTTO). Warszawa.
Rok temu była na rozmowie o pracę w mniejszej miejscowości gdzie stwierdzili że jej propozycja 3k brutto to warszawskie stawki i oni mogą jej zaproponować tylko minimalną ¯\_(ツ)_/¯
@sabuliga: A co tu niby niezwyklego? W bankowosci wlasnie najchetniej biora mlodziakow. Po roku, poltora awans na mlodszego specjaliste i masz ~3,5k samej podstawy, a dodaj jeszcze z 1,5k premii (gdzie w dobrym oddziale to spokojnie mysle ze 2-3 kola premii mozna zrobic jak sie jakkolwiek ogarnia).
Co do OPa to juz jestem przekonany, ze bait jak doczytalem o tych weekendach i dojezdzie xDD
A jesli nie to pozdrawiam, ze wzial