Wpis z mikrobloga

@Zimnok
Ja tam nie wiem jak pachną stare batche, ale mój z 2019/2018 chyba bardzo daję radę :D
Są bardzo wartę kupna!
@FELIX90
Akurat założyłem tupecik wtedy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@BotRekrutacyjny
@dmnbgszzz
Skarpetki tylko ( ͡ ͜ʖ ͡)
Haha, a tak na poważnie to nic ciekawego, ja się na modzie nie znam.
Płaszcz, dżinsy, sztyblety, sweter jakiś, drugi sweter na klacie, skarpety
@corka_mirka
Oj tam, ja wybaczam, bo i tak masz dobry gust :D
@FELIX90
Hahahaha xD
Ja jestem dzieckiem sadistica, wychowałem się na nim, ale nie przeglądam go już kilka dobrych lat xD
Haha, no to ładny gollum xD
A co do włosów to racja, wypadają mi jak jemu w trumnie ()()()
@dradziak: Pamiętam jak z dziesięć lat temu w upalne lato w małej, lokalnej perfumerii pracownik na moją prośbę spryskał mi nim przedramię. Nosa nie mogłem oderwać. Ciekawe kiedy YSL zdecyduje się na jego wycofanie bo nie odpowiada nowoczesnym trendom. Jak coś to cztery flakony EDT i trzy EDP odłożone w szafie.
@aniewiemjaki
Ja tam się tym nie przejmuje zbytnio, ale cieplej na serduszku jest, jak ktoś tak fajnie dopełni puentą zapach :)
Tym bardziej taki, który nie jest sztandarowym przykładem nowoczesnego perfumiarstwa, a świetnym przykładem starej, ponadczasowej szkoły
@corka_mirka
Może zarówno Ty, jak i Twój niebieski wyjdziecie na tym tylko dobrze ( ͡ ͜ʖ ͡)
@uwielbiamnalesniki
Zapomniałem napisać, że to ja mówiłem sobie tę słowa do lustra, będąc w stanie nietrzeźwej nieważkości ( ) xD
@LaTE
Zapach jest orientalny, ale nie jest to typowy orient na zasadzie róży, czy oudu.
pisząc orient bardziej mam na myśli hmmm... trochę nietypową kompozycję, bo nieczęsto zdarza się, by była porzeczk, anyż, czy wanilia bourbon w składzie :D Lepiej go sprawdzić wcześniej najlepiej :P
@LaTE
Świeże i żeby nie było tak cytrusowe hmmm..... może Dolce&Gabbana - The One EDP spróbuj?
Tylko ostrzegam, że parametry mogą być kiepskie niestety.
Nikos Sculpture - God's Night, Armani - Acqua Di Gio Profumo, Chanel - Platinum Egoiste?