Wpis z mikrobloga

@htfhere: jeżeli nie pracujesz na codzień z AWS to najlepiej się do nich przygotować zakładając konto i przerabiając kursy.
No chyba że chcesz tylko mieć certyfika i zero wiedzy, co wyjdzie podczas rozmowy rekrutacyjnej i będzie wstyd :)
  • Odpowiedz
@piotrow: pracuję z AWSem i firma poprosiła mnie, żebym porobił certyfikaty, bo ostatnio się kilka osób z certyfikatami pozwalniało, a pewna ich ilość jest potrzebna do utrzymania statusu "partnera aws", pytam o te testy, bo słyszałem poglądy, że praktyczne wykorzystanie usług awsowych sobie, a te egzaminy sobie i że nawet jak się regularnie w tym pracuje to warto porobić testy
  • Odpowiedz
potrzebna do u


@htfhere: Akurat miałem egzamin w ostatni piątek i ja uczyłem się z kursu Cloud Guru na Udemy. Znajomy, który pracuje w tym na co dzień namawiał mnie na testy. Nie zdążyłem z testami a tylko z samym kursem a egzamin zdałem. Jednak testy na kursie nijak się mają do pytań na prawdziwym egzaminie. Musisz przerobić porządnie kurs, jak najwięcej zapamiętać i pytania na egzaminie czytać uważnie i kierować
  • Odpowiedz