Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Crosshairs: po #!$%@? jechać do Czech skoro mozna wziąć tabsy i wydalic zarodek do kibla? Mniej zachodu i kasy.

Co do zabiegu aborcji, to ja nie chcę żeby z moich podatków byli leczeni palacze. I co? I nic.

Zresztą kasa z NFZ to najmniejszy problem. Ja bym chciala zeby aborcja była traktowana jak normalny zabieg medyczny, którym jest. I może być nawet prywatnie, byle w końcu przestać to dwmonizować.
Ale czemu w takim razie tylko do któregośtam miesiąca ciąży? Przecież zgodnie z tą logika można by to stosować też do noworodka czy niemowlaka. Gdzie jest różnica?


@5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0: Co z proliferską logiką? Dlaczego rodzice mają obowiązek opiekować się swoimi potomkami tylko do ukończenia 18 roku życia, a nie do śmierci? Dlaczego rodzice mają prawo odmówić dzielenia się organami lub krwią, gdy potrzebuje ich ich dziecko? Prawa NEETów to prawa człowieka.
@JAI2L9LAD: idąc tym tokiem rozumawania „utylizujmy” chorych na COVID zamiast wykorzystać ich stan zdrowia do poprawy jakości medycyny i wyślij szczepionkę. Osoby z białaczka może tez będziemy zabijać? Spytajmy o opinie Ewy Błaszczyk czy fundacje która założyła ma sens skoro można przecież zabić bez konsekwencji każdego tylko dlatego ze ma jakaś chorobę bądź deformacje
@JAI2L9LAD jestem prawicowcem i jestem przeciwnikiem aborcji ale nie w kazdym wypadku. Uwazam, ze nalezy w naszym kraju utrzymac obecny kompromis aborcyjny.
Trzy przyadki:
ciąza z przestępstwa
ciąza zagraza kobiecie
płód uszkodzony/chory

O co to sranie? Jest dobrze jak jest i wara od tego zarowno lewej jak i prawej stronie.
@JAI2L9LAD

@Crosshairs: Jeśli kogoś nie stać na utrzymanie dziecka albo nie ma warunków to aborcja rozwiązuje powstały problem.


Jezeli kogos nie stac to nie powinien uprawiac seksu.
Seks jest dla dorosłych bo jak cos pojdzie nie tak to trzeba wziąć odpowiedzialność za nowe życie.
Jest kompromis aborcyjny i tego trzebasie trzymac
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@JAI2L9LAD moze oddać jak nie czuje sie rodzicem, wiele par czeka na dziecko.
Chociaz samochody nie służa do zabijania, moze sie zdażyc ze kogos potrącisz. Odpowiedzialnością jest udzielić rannemu pomocy i wziąć na siebie odpowiedzialność za wyadek.
Uprawiając seks rekreacyjnie, musisz liczyć sie z tym ze możesz zrobić dziecko. Odowiedzialnością jest je urodzić i wychować lub oddać.
Idąc twoim tokiem myślenia ofiare wypadku trzeba olać i odjechać bo siebie stawiasz na pierwszym
@JAI2L9LAD aborcja na życzenie jest paskudną rzeczą.
Jak w dzisiejszych czasach z pełnym dostępem do antykoncepcji ludzie nie potrafią sie zabezpieczać to juz ich wina. Prezerwatywy, pianki, żele, tabletki, plastry i jeszcze piguła 72h po.
Jezeli ktoś sie tak bardzo boi ciąży wiele madykamentow moze łączyć nie wsominając o podwiązaniu czy spirali.
Kto nie dorósl do seksu, niech go nie uprawia.
Nawet wyjscie z domu wiąze sie z jakims ryzykiem ale od
@Sandrinia wiele dzieci jest oddawanych do domu dziecka czy tam innych instytucji bez uregulowanej sytacji prawnej. Np matka patuska porzuciła ale praw sie nie zrzekła, dziecko rośnie a szanse na adopcje maleją.
Co do par ktore uprawiają seks rekreacyjnie (kazde uprawianie seksu poza celem prokreacyjnym jest rekreacją) a nie chca miec dzieci polecam podwiązanie jajowodow-kobieta i lub przecie nasieniowodow-męzczyzna.
Mam ci cos jeszcze wytłumaczyć?

Obecnie staramy sie z rozową o czwarte dziecko
@Gnat-44: no, wydaliliście full własnych gówniaków jak inne cierpią w domach dziecka i ty jeszcze próbujesz kogoś umoralniać () nie masz się czym chwalić, ale dobra, nie to jest tematem dyskusji. I tak, z partnerem myślimy o wazektomi. Ale gdyby przed zabiegiem była wpadka, to wycieczka na Słowację. Dzieci mieć nie chcemy, przy okazji ich nie lubimy. Skoro wiemy, że nie pokochamy dzieciaka, to po co je