Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Neganx: @maniac777: właściwie będąc na powietrzu wiatr rozwiewa wydychane przez ciebie powietrze i stężenie wirusa jest niegroźne. Ale to może nie działać w tłumie, np na tłocznych przystankach. W takich zagęszczonych miejscach według mnie przydałoby się mieć maskę, ale ludzie są takimi idiotami, że zbyt trudne byłoby dla nich rozważyć kiedy warto nosić, a kiedy nie. Ludzie są zero jedynkowi. Zawsze, albo nigdy
@Neganx ja chodzę na spacery późnymi wieczorami po Poznaniu. Przez 7 km czasem mijam z 2-3 osoby, rzadko więcej. Ale na zaś zacznę nosić kołnierz rowerowy, żeby go podciągać na widok policji
@Moisze: denialista, co tam jeszcze masz w worku łatek? Foliarz, szur, covidian, proepidemik?


Odbieranie wolności mówiąc o wiekszym dobrze to zawsze totalitarne zagrywki dla kolektywistycznego społeczeństwa.

Precz z maseczkami w przestrzeni publicznej. Izolacja ludzi z grupy ryzyka zamiast obostrzeń dla dbających o siebie
@gzegzolka tylko że, ta Wasza wolność zagraża innym.
W Norwegi nikt w maskach nie chodzi, ani w sklepach ani tym bardziej na świeżym powietrzu, a jakoś liczba zachorowań nie jest duża

Widzisz a kolezanka była w Madrycie i tam wszyscy w maskach na ulicach aż sie pytaly lokalsow czy na pewno nie są w przestrzrni publicznej obowiazkowe. Nie, tylko w sklepach i restauracjach. Ludzie sami z siebie nosili
@fifi770
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neganx: U mnie w mniejszym mieście jeszcze lepiej, tam gdzie jest największą szansa na zarażenie i największe zagęszczenie ludzi to park w którym maski już nie trzeba xD
Maski w sklepach - popierałem i opieprzałem ludzi za brak

Maski na powietrzu - no ja #!$%@?ę, czemu ma to służyć? -_- przecież w Polsce nie ma zagęszczenia ludności jak w Tokio


@Neganx: Wszystko po to aby rząd mógł powiedzieć, że "zrobił wszystko", a poza tym jeszcze jest fun bo ludzie są na siebie napuszczeni, a policja m frajdę bo mogą dosrywać ile się da.

Polska to państwo OPRESYJNE i tak