Wpis z mikrobloga

Maski w sklepach - popierałem i opieprzałem ludzi za brak
Maski na powietrzu - no ja #!$%@?ę, czemu ma to służyć? -_- przecież w Polsce nie ma zagęszczenia ludności jak w Tokio
#koronawirus
  • 162
  • Odpowiedz
@Neganx niczemu... To są działania pozorowane, w myśl zasady nie róbmy nic nie będzie nic. Skutek tylko taki, że daje się do rąk argumenty koronasceptykom, żeby łatwiej im było przekonać tych, którzy maski nosili.

Ten rząd #!$%@? ten kraj na każdej płaszczyźnie. Nie zrobili nic przez całe lato a teraz zaczynają się nerwowe ruchy.
  • Odpowiedz
Opieprzales ludzi za brak maski? A kto ci dal autorytet na takie dzialanie?


@jinnoman: władza się musi cieszyć, ludzie się coraz bardziej nakręcają w zwracaniu uwagi. Za chwilę będa nagrywać sąsiada, że poszedł wystawić worki z plastikiem na chodnik i nie założył maski i wysyłać do służb
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Precypitat: sam jestes obrzydliwy


zamiast odnesc sie konkretnie do moich argumentow to mnie obrazasz i odczlowieczasz, szufladkujac do jakiegos urojonego pokroju ludzi.


@jinnoman:
niby ok ale zdradziłes sie ze trollujesz, tym razem przesadziłes kolego, juz nie uwierzylem ( )
  • Odpowiedz
@Neganx Rozumiem że jako konsekwentny człowiek, opierniczasz tych co palą i piją tych co nie zdrowo się odżywiają tych co nie uprawjają sportu ,działki i wszystkich innych co nie robią tak jak wg Ciebie powinni.

Ty ty dyktatorku mały na nu nu
  • Odpowiedz
@Neganx: jakby jeszcze sanepid/rodzinni dzialali jak trzeba to by coś miało sens. mają tak mało ludzi a do tego spory chaos prawny, co jest bardziej kluczowe niżmaseczki na zewnatrz..@Neganx
  • Odpowiedz
Juz tlumacze, Policja nie chodzila w Leroy Merilin czy innej biedrze po sklepie a osobniki denialisci wchodzili bez maski z ulicy do sklepow. Teraz denialista bedzie wychwycony juz na ulicy.


@Moisze: Denialista czego?
  • Odpowiedz
Ja bym rozumiał na jakimś mocno uczęszczanym obszarze w centrum duzego miasta. Ale na wsi czy osiedlu domkow jednorodzinnych gdzie moze ktoś raz na pol godziny przejdzie to idiotyzm erodujacy spoleczny szacunek wobec prawa - ale czego mozna sie spodziewac po ekipie ktora sama prawo ma w dupie.


@maniac777: super, a ostatnio na wykopie byliście oburzeni, że w jednych powiatach trzeba nosić maski a w innych nie i że wg.
  • Odpowiedz
@jazmojegopokoju: Opieprzanie ludzi jest forma represji i taka funkcje pelnili kapo w obozach koncetracyjnych. Poza tym on nie ma podstaw prawnych, zeby komus nakazywac noszenie maski.

To czy maseczki zmniejszaja szanse zarazenia jest kwestia bardzo dyskusyjna i nie ma jednoznacznych badan to potwierdzajacych. Sa natomiast podstawy, zeby sadzic, ze moga one pogorszyc sytuacje.

Sa zamachem na moja wolnosc, poniewaz ograniczaja moja wolnosc oddychania i swobode przemieszczania, a takze decydowania osobie i moim
  • Odpowiedz