Wpis z mikrobloga

Maski w sklepach - popierałem i opieprzałem ludzi za brak
Maski na powietrzu - no ja #!$%@?ę, czemu ma to służyć? -_- przecież w Polsce nie ma zagęszczenia ludności jak w Tokio
#koronawirus
  • 162
  • Odpowiedz
  • 58
W Norwegi nikt w maskach nie chodzi, ani w sklepach ani tym bardziej na świeżym powietrzu, a jakoś liczba zachorowań nie jest duża
  • Odpowiedz
@Neganx: no wlasnie to idiotyzm jest. Ja bym rozumiał na jakimś mocno uczęszczanym obszarze w centrum duzego miasta. Ale na wsi czy osiedlu domkow jednorodzinnych gdzie moze ktoś raz na pol godziny przejdzie to idiotyzm erodujacy spoleczny szacunek wobec prawa - ale czego mozna sie spodziewac po ekipie ktora sama prawo ma w dupie.
  • Odpowiedz
@maniac777: jest godzina 8:00 prawie, zaraz idę na codzienny 10km spacer po 70 tysięcznym mieście, chodnikami... na szerokim chodniku z drogą rowerową minę mniej niż 10 osób :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Neganx: i znów pocieszenie policjanci będą wstawiać mandaty za jazdę na rowerze albo wizytę w polu bez maseczki xD
  • Odpowiedz
Maski na powietrzu - no ja #!$%@?ę, czemu ma to służyć? -_- przecież w Polsce nie ma zagęszczenia ludności jak w Tokio


@Neganx: Juz tlumacze, Policja nie chodzila w Leroy Merilin czy innej biedrze po sklepie a osobniki denialisci wchodzili bez maski z ulicy do sklepow. Teraz denialista bedzie wychwycony juz na ulicy.
  • Odpowiedz
@maniac777: Pamietam jak na początku pandemii mówiłeś, że wszyscy którzy mogą być zarażeni powinni być izolowani jak w Chinach, bo ich model walki sie sprawdził xD
  • Odpowiedz
@Re_mi: bo tak powinno byc. Tu zdania nie zmienilem. Skutek taki ze chinczycy maja kilka przypadkow dziennie glownie importowanych, a my idziemy w tysiace mimo iz mamy populacje porownywalna z ich jedna aglomeracja.
  • Odpowiedz
@Moisze: denialista, co tam jeszcze masz w worku łatek? Foliarz, szur, covidian, proepidemik?

Odbieranie wolności mówiąc o wiekszym dobrze to zawsze totalitarne zagrywki dla kolektywistycznego społeczeństwa.

Precz z maseczkami w przestrzeni publicznej. Izolacja ludzi z grupy ryzyka zamiast obostrzeń dla dbających o siebie
  • Odpowiedz