Wpis z mikrobloga

@Policjant997: gowno artykuł z serii "ledwo skończyłem podstawówkę ale mogę coś napisać". Z tego co widzę w tym cytacie to mówi o tym ze inne studia też mają wyższe ceny i nie może się za nie wypowiadać ale w ich przypadku jakośc jest zauważalna.

To nie jest "płaćcie więcej za nasze gry bo są najlepszymi exami" tylko "za gry płacicie więcej ale za nasze przynajmniej warto"
@Nikczemny_Pomidor: idź do lidla w Niemczech z kartką i pozapisuj ceny. Mieszkałem tam trochę czasu (pod Norymbergą) i ceny jak u nas. Powiedzmy że mięso droższe, ale chemia i rzeczy do domu tańsze a lepszej jakości.
Elektronika też taniej niż u nas i wybór dużo większy
@stassma: a ceny rachunków jak wychodzą? Ile płaciłeś za wynajęcie mieszkania/domu. Ceny internetu są o wiele wiele droższe niż w Polsce. I jak tam płatności kartą? W Niemczech dalej w wielu miejscach nie zapłacisz kartą, a jak już możesz to okazuje się, że nie obsługuje Visy tylko ich niemiecki system kart. Mieszkałem zaledwie 2 miesiące i nie było tak jak w bajce jak wszyscy opowiadają o emigracji.
@stassma: byczku ujmę to tak. Jeżeli ktoś myśli ze 2k euro ma taka sama sile nabywcza w Niemczech co 10k pln w Polsce, no to nie ma zielonego pojęcia o czym mówi. I warto zadać sobie pytanie: dlaczego Niemcy przy Polskiej granicy robią zakupy właśnie u nas. Owszem, robak ma łatwiej za najniższa w Niemczech niż w Polsce. Ale tylko robak