Wpis z mikrobloga

@arysto2011: Kto idzie za stadem? Ja #!$%@? od kilku lat TV nie oglądam bo nie ma w niej dla mnie nic interesującego. Nie wiem kto robi z Ciebie niewolnika. Chodzi o maseczkę? Jak tylko można jakkolwiek zminimalizować ryzyko zarażenia to oczywiście, że należy to robić. Robię to dla zdrowia mojego i mojej rodziny. #!$%@? mam na narrację zarówno szurów, jak i śmiesznych Panów z TV czy innych mediów.
@arysto2011: Gdybym miał wiedzę biologiczną? XD To jaką Ty masz wiedzę biologiczną skoro jeśli jesteś programistą to Twoja nauka biologii zakończyła się na podstawówce/gimnazjum bo później biologia to już była tylko "zapchajdziurą dla biol-chemowych debili"? :D Najśmieszniejsze jest to, że wyrzucasz brak znajomości biologii, a stawiając tezę, że pandemia jest planowana i koronawirus to ściema oraz porównując go do grypy pokazujesz, że jesteś właśnie debilem bez znajomości niczego poza cyferkami w
@MZ23: Spora wiedze biologiczna. To moje podstawowe wyksztalcenie. Programista zostalem po studiach. W miedzyczasie zrobilem doktorat z matmy. Jestem w stanie ocenic modele matematyczne epidemii, znam szczegoly funkcjonowania wirusow, szczepionek, doskonale znam ich genetyke i biochemie. Znam PCR od podstaw, sam robilem je wielokrotnie, podobnie Bloty i elektroforezy. Real time PCR, dosiadczenia z mikrofluidyka, mikroskopia fluorescencyjna i badania podstawowe na ludziach i szczurach. Taki jestem genialny. A Ty co wiesz?