Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oink_oink: kup taka bez wiatraków (sa małe i hałasują)
A jak dalej będzie Ci się grzać do dorzuc mały wiatraczek 50mm (Arctic takie robi, grosze kosztuje)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@murdoc: to akurat nie robi problemu, bo bedzie na kablu. Ale dzieki za uwage, bo sie dziwilem wlqsnie o chodzi ze w niektorych ogloszeniach jest podawane ze nie wplywa na wifi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malposzczur_z_sumatry: nie mam jak dac ci linka z komorki ale wpisz w google: esxi arm fling i powinno ci znalezc. Tam maja podane platformy na ktorych to lata. Malina to najmniejsza maszynka. A testowales wlasnie moze to obudowe na 4 z wiatrakiem ? Bo widzialem to na amazonie i zastanawialem sie nad tym, ale pytanie czy to cos chlodzi, bo lamw pisal ze to grzeje sie niemilosirnie nawet bez workloadu
  • Odpowiedz
@oink_oink: chłodzić chłodzi, obieg powietrza jest wyczuwalny :), na każdym radiator cpu i mem. Nie mam RPi4 dla porównania, ale z esxi może się skuszę :), a starsze 4xA53.
Poza tym jest dość wygodne i kompaktowe, ale jak raz skrecilem to ciezko dostac sie do pinów. :) PWM mozna sterowac ledem i wiatraczkiem też, ale i tak chodzi cicho.

Górny niebieski jest bez radiatora i na górze, słabo go omiata, pozostałe
malposzczurzsumatry - @oink_oink: chłodzić chłodzi, obieg powietrza jest wyczuwalny :...

źródło: comment_1602163686oUxJCAyZIGEvFBMsD3bM2S.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
tak to z tej, szukałem "klastrowej" obudowy do rupieci bo się mi kable plątały. :D
Ale użyteczność od celu zależy, u mnie się nawet sprawdza.
Mogłoby być szersze to obok płytki dałoby radę nawet obudowę ssd 2.5 zmieścić, a tak to chyba tylko m2->usb może się zmieści ale za drogie.
@oink_oink:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malposzczur_z_sumatry: ok, ppbadalem jeszcze troche i zamowie sobie na spraqdzenie flirc, bo widizlaem pare testow i ludzie chwala. Zobaczymy jak bedzie sie zachowywac z tym esxem jak okejka to nie ma co swirowac z tym ice towerem.
  • Odpowiedz