Wpis z mikrobloga

Lecimy z kolejny #rozdajo. Do wygrania ekarta podarunkowa do wykorzystania w Empik o wartości 100 PLN. Losowanie przez #mirkolos jutro o 20. Jednocześnie gratuluje wygranym poprzedniego wpisu.

Dzisiaj słów parę o assistance komunikacyjny (o mieszkaniowym będzie w innym wpisie). Nie chce rozpisywać się jakie TU jaki assistance oferuje, bo nikt tego czytać nie będzie. Chciałbym Wam przypomnieć że assistance to nie tylko laweta i auto zastępcze. To znacznie szerszy zakres usług:
przetransportowanie lub zapewnienie noclegu podróżnym,
dostarczenie paliwa,
pomoc przy rozładowanym akumulatorze,
otwarcie pojazdu przy zatrzaśniętych kluczykach,
pomoc informacyjna,
prawna czy medyczna,
usprawnienie pojazdu na miejscu zdarzenia,
zamiennik kierowcy,
parking strzeżony po wypadku,
złomowanie.

Warto o tym pamiętać i korzystać! W końcu płaci się za tę usługę! A teraz na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi nam o bazową usługę assistance:
zakres limitu holowania w km oraz czy występują limity na liczbę zdarzeń (np. maksymalnie 3 razy w roku),
jaka jest suma ubezpieczenia na holowanie,
na ile i w jakich sytuacjach przysługuje nam auto zastępcze i jakiej klasy (Nie spotkałem TU, które oferuje auto zastępcze wyższe niż segment D).

Assistance ma pewne ograniczenia co do wieku auta, i zazwyczaj jest to 15 lat, ewentualnie 18 lat w przypadku kontynuacji, ale jest pewien produkt, który nie ma ograniczeń wiekowych i ma fajny zakres - dokładniej będzie o nim w innym wpisie, bo ten wyszedł przydługi ¯\_(ツ)_/¯

Link do artykułu na stronie

#motoleasing <-- mój tag, zapraszam do śledzenia.
www.optif.pl <-- moja strona

#ubezpieczenia #motoryzacja #assistance
Pobierz
źródło: comment_1602093099RBwDC8GOCXDUx6RTsecveq.jpg
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OptiFinance: Wiadomo że jak za darmo to i ocet słodki, ale z całym szacunkiem te karty to straszne gówno bo tylko na wybrane sklepy które empik ma na swojej stronie i ciężko elektronikę ciekawa znaleźć żeby dało się z tego korzystać
@beer_man dzięki za informacje, na stronie jest do wyboru karta podarunkowa zwykła lub ekarta, myślałem że są równoważne i to zwyczajny bon 100zl do wykorzystania na stronie empiku.. Zostało jeszcze 8 rozdajo w tym miesiącu, pomyślę o ciekawszych nagrodach. Może masz jakieś pomysły?
@OptiFinance: Chodzi o to, że tam są tak jakby podsklepy które niby są na stronie empiku, ale karta właśnie na nie nie działa. Ogólnie niby najbardziej wszechstronny asortyment tam mają to niby zawsze znajdzie coś dla siebie, ale może nie do końca. Czy mam jakiś pomysł? Jakieś euroagd, mediaexpert czy inne tego typu sklepy, z takiego asortymentu każdy i każda znajdzie na pewno coś dla siebie, a nie przepłaca zwyczajnie jak
assistance i czekasz 4 godziny aż ktoś przyjedzie xD


@staryhaliny: Laweta maks 30 minut, samochód zastępczy - czas - odległość od najbliższej wypożyczalni.

----------------------------------------------------------------

@OptiFinance: Zrób wpis w pakiecie.
OC + AC+NNW + Assistance

Zrób to w formie znaleziska, niech wisi w sieci.
Dopisz jeszcze jak powinna wyglądać likwidacja szkody w poszczególnych ubezpieczeniach.

P.S. Wiem, że dużo roboty, ale warto.
Jest tutaj dużo zapytań, niech korzystają.
@powsinogaszszlaja będzie od ogółu do szczegółu. Kto będzie chciał będzie czytał, cel wpisów jest taki aby zasięg był jak największy, tekst był prosty i dawał ogólne porady. Ale będą też wpisy o zrealizowanych pakietach, z ciekawostkami dla danego TU i zakresu.
@OptiFinance: A tak czysto hipotetycznie. Ja i moja kobieta jestesmy patologiczną rodziną. Zrobilismy sobie 12cioro dzieciakow. Za kase z 500+ postanowilismy bombelkom zrobic wakacje w Bułgarii. Nasz rodzinny 14 osobowy Mercedes Sprinter padł podczas drogi np w Rumunii. Czy jest opcja w assistance na samochod zastepczy w takim samochodzie? I czy dostane cos na 14 osób? Czy zwyklego Opla Astre na 5 osob? A moze ppdstawia mi 4x 5 osobowy Opel
@OptiFinance

Assistance ma pewne ograniczenia co do wieku auta, i zazwyczaj jest to 15 lat, ewentualnie 18 lat w przypadku kontynuacji, ale jest pewien produkt, który nie ma ograniczeń wiekowych i ma fajny zakres - dokładniej będzie o nim w innym wpisie, bo ten wyszedł przydługi ¯_(ツ)_/¯


Nie pomyliło Wam się z AC albo Mini AC? Mam auto z 2001 roku i bez problemu z zadnym assistance, jedynie problem z najwyższym pakietem.