Wpis z mikrobloga

Z kwestią gwałtu problem jest taki, że w wypowiedziach dominują głównie same skrajności i z jednej strony mamy prawackie "Sama się o to prosiła, trzeba było się nie ubierać jak dziwka", a z drugiej strony feministyczne "Jak śmiecie radzić kobietom uważać na gwałcicieli, to jest zwalanie na ofiarę!" i tak naprawdę nic konstruktywnego z tego ostatecznie nie wychodzi. A prawda jest taka, że o ile ofiara nigdy nie jest winna i zawsze
  • Odpowiedz
Nie ma to jak prawackie miłosierdzie wobec ofiar.


@Kleki_Petra: O, pierwszy raz widzę żeby lewactwo nie wstawialo się za przestępca i wspomniało o ofiarach xD
No chyba ze w więzieniu podadzą za mało makaronu do zupy to wtedy będzie kwik i szybko o ofiarach zapomnimy xD
  • Odpowiedz
Za to zrobi to jakiś zwyrol, prawdopodobnie prawacki incel, dla którego gwałt to jedyna możliwość przekazania genów dalej (stąd zakaz aborcji, jak za Stalina)


@wielooczek: Akurat lewackie komuchy mają dość duże doświadczenie w gwałtach.
  • Odpowiedz
Ta jasne, najlepiej nie wychodzić z domu i nie widywać się z ludźmi.


@Kleki_Petra: Ale ryzyko można zminimalizować. Ja nie chodziłem nocą po parku, a też nie powinno mi się zabraniać, bo nikt nie ma prawa mnie zaatakować, ale jest jednak coś takiego jak zdrowy rozsądek
  • Odpowiedz
No chyba ze w więzieniu podadzą za mało makaronu do zupy to wtedy będzie kwik i szybko o ofiarach zapomnimy xD


@edgar_k: jaki chochoł

A JAK POZWOLIMY PRAWAKOM NA WOLNOŚĆ WIARY TO ZROBIĄ NAM KATOTALIBAN

  • Odpowiedz
@FiranMercury: to przypadek, że miał zerową liczbę plusów.
Patrz ile te komentarze mają plusów, takie i podobne poglądy na wykopie są niestety często plusowane:
https://www.wykop.pl/link/5603211/20-latka-zgwalcona-i-zabita-przez-zaufanego-kolege/

kobiety sie jednak nigdy nie nauczą wyciagac wnioskow z podobnych tego typu wczesniejszych zdarzen.

ten miał ponad 500 plusów

A wnioski z podobnych przypadków które przydarzyły się innym nie liczą się?

kobiety nie mają instyntku samozachowawczego w wielu sytuacjach. Myślą, że są nietykalne a jak się
  • Odpowiedz
No chyba ze w więzieniu podadzą za mało makaronu do zupy to wtedy będzie kwik i szybko o ofiarach zapomnimy xD


@edgar_k: jaki chochoł

A JAK POZWOLIMY PRAWAKOM NA WOLNOŚĆ WIARY TO ZROBIĄ NAM KATOTALIBAN

taki wygląd twoich argumentów typie

@niochland: Argumentów? Nikt w tym wpisie nie użył niczego zbliżonego do argumentów xD
Ale widzę trafiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kleki_Petra: no ale o co ci chodzi? Po co ta prowokacja? To jest zdrowo rozsądkowe podejście.

Logiczne jest, że zapuszczając się w pewne rejony czy o określonej porze narażasz się na ryzyko.

Świat nie jest pięknym miejscem bez wad. Najwyższa pora wyjść z bańki.
  • Odpowiedz
  • 4
@chupa_chupsik niektore kobiety wysiadaja z windy kiedy wsiada do niej obcy mezczyzna, nawet jesli to nie jest ich pietro docelowe. Ja tego nie robię. Powinnam, czy nie? No bo nie wiem czy prowokuje niebezpieczna sytuację, czy nie.
  • Odpowiedz