Wpis z mikrobloga

  • 2
@chupa_chupsik ale ja pytam o konkretną. Czy jazda winda z obcym mężczyzną jest zaliczana do niebezpiecznych czy nie? A jesli tam jest kilku mężczyzn? To czy to coś zmienia? Nie jestem w stanie unikać niebezpiecznych sytuacji, skoro nie ma listy tych niebezpiecznych sytuacji. Niektorzy mowia ze wracanie wieczorem do domu pieszi jest ekstremalnie niebezpieczne, autobusem umiarkowanie niebezpieczne, uberem troche niebezpieczne, a taksówką względnie bezpieczne. Czy wystarczy że zawsze będę wybierac taksowkę i
  • Odpowiedz
Czy jazda winda z obcym mężczyzną jest zaliczana do niebezpiecznych czy nie?


@kt13: Chcesz poważnej odpowiedzi? To zależy od tego, jak odbierasz tego obcego mężczyznę – nie powinnaś tłumić podświadomych instynktów zagrożenia, gdyż Twój mózg jest w stanie to zagrożenie w ułamku sekundy zdiagnozować. Jeśli widzisz, że komuś "źle z oczu patrzy", to owszem, właściwą reakcją jest zrezygnowanie z jazdy z nim windą. Taka sytuacja nie zdarza się często, więc gdy
  • Odpowiedz
@Kleki_Petra

Nie ma to jak prawackie miłosierdzie wobec ofiar.


-bądźgłulim lewakiem
-Wycieraj sobie mordę miłosierdziem i gadaj o prawackim miłosierdziu wobec ofiar gwałtów
-wpuszczaj do europy stada murzynów z arabami którzy podnoszą ilosć gwałtów o tysiące.
-NADA BĄDŹ GŁUPIM LEWAKIEM I NIE ZAUWAZAJ PROBLEMU
-HURR DURR PRAWADZGIE MIŁOZIERDZIE DURR

#bekazlewactwa
  • Odpowiedz
@Kleki_Petra: Ale z tym szlajaniem sie z #!$%@? wie kim to ma racje, loszki chodza z sebami czy patusami i obracajac sie w takim towarzystwie o nieszczescie nie jest trudno. Analogicznie jakby niebieski zadawal sie z patologia to duze prawdopodobienstwo, ze nie tyle co go zgwalca, ale obita morde moze miec za nic.
  • Odpowiedz
@chupa_chupsik: nie no ja rozumiem o co ci chodzi, tylko ten pierwszy komentarz już można inaczej ubrać w słowa bo to delikatny temat, zwłaszcza że dużo osób całkiem poważnie pisze że "sama sobie winna". No i tylko zwracam uwagę że twoja analogia była nietrafiona, bo to by oznaczało że kobieta samym swoim jestestwem prosi się o kłopoty... mini w klubie albo ciemna droga to mały ułamek gwałtów
  • Odpowiedz