Wpis z mikrobloga

==========TYDZIEŃ 2==========

Nie było jakoś tragicznie przerzucić się na 1500-1600 kalorii , zacząłem tylko bardzo zwracać uwagę na sklad produktów oraz kalorie , jem różnorodnie i nie same warzywa - a przedewszystkim smacznie , w sobotę nieco pofolgowalem i wypiłem 3 piwa i zjadłem sam mala pizze z knajpy co po przeliczeniu łącznie z tym co zjadłem dalo mi +/- 2900 kcal.
Treningi Muay Thai 5x w tygodniu , w sobotę jak wyżej CHEAT DAY , w niedziele poboksowalem z kolegami na osiedlu

Efekty po 1 tygodniu na zdjęciach , nie ma szalu ale powoli do przodu ( ͡ ͜ʖ ͡)

#znormikadochada #polska #niemcy #przemiana #sportywalki #boks #muaythai #zywienie #silownia #mirkokoksy
Pobierz Kordianyt - ==========TYDZIEŃ 2==========

Nie było jakoś tragicznie przerzucić się n...
źródło: comment_1602013752yLLR17T3pssC9Yz48u8FSo.jpg
  • 11
@Kordianyt: Jednak mimo wszystko nie stosowałbym cheat day. Raz na jakis czas można ale to cały czas dowodzi, że diete jaką sie stosuje jest marna i czeka się z upragnieniem na sobote. Ja z takiego załozenia wychodze czy weekend czy dzień roboczy to pula bez zmian czyli 80-20%. Dobre żarcie i 20 fanaberii.
@boctok pożyjemy zobaczymy , na treningach co wtorki mamy siłownię i robimy stacje z lekkimi ciężarami- wydaje mi się ze wtedy po treningu moje mięśnie są spompowane i silniejsze , resztę dni bardziej wytrzymałość, zwinność, gibkosc , szybkość, kondycja rozwijana. Druga sprawa że codziennie (pon-pia) z 5h targam rusztowania stalowe
@Kordianyt: ma za wysoko glowe (robi bociana), za nisko trzyma barki, lokcie za daleko od ciala (w pozycji jakiej stoi powinny wrecz przylegac), jest za bardzo pochylony do przodu (ale to moze byc tylko zludzenie jako ze stoi prawie na prostych nogach), nogi w kolanach powinien bardziej ugiac, stanac bardziej frontalnie (ale nie calkiem) i trzymac stopy rownolegle.

Nie pisze tego zeby go skrytykowac, tylko wskazac ze takie trenowanie przynosi wiecej