Wpis z mikrobloga

Widzę, że wczorajszy wpis @L3stko wywołał spore poruszenie wśród użytkowników #neuropa, można by odnieść wrażenie, że piszą dziś na stojąco, bo ból przeszkadza im siedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) wpisy o których mówie 1, 2

Wiem, że konfederacja od 2 miechów kompromituje się swoimi wpisami, z czego wy teraz skrupulatnie korzystacie, ale chyba nie sądzicie, że zapomnieliśmy jak to wy merytorycznie oraliście swoich oponentów na tagu #konfederacja? Jak sami zapomnieliście to screen poniżej powinien wam odświeżyć pamięć.
Czy czasem też nie użytkownicy tacy jak: @saakaszi @Lukardio Print_Screen vel @Nox_ swego czasu wrzucali facbokowe wpisy jakichś anonimów tylko po to by ośmieszyć prawice? Wtedy wszystko było cacy? (Przepraszam za brak screenów ale nie mam zamiaru przeszukiwać kont tych użytkowników w poszukiwaniu dowodów)

Ciekawe jest jeszcze to, że ten sam tweet był w gorących miesiąc temu, ale wtedy jedyne wasze argumenty to były wpisy: Siku, kupa, dupa. Czemu wtedy nie pisaliście o tym jak to merytorycznie oracię konfederatów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. Drogie prawaki weźcie zainteresujcie się kontem tweterowym pani Żukowskiej, Spurek, Biedronia i innych tytanów intelektu lewicy bo chłopakom z neuropy jest smutno, że nie promujecie ich idoli.
PPs. Patrzcie neuropki udało mi się was zaorać bez wyszukiwania anonimowych tweetów, wystarczyło przypomnieć wasze własne wpisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #4konserwy #hipokryzja
Pobierz
źródło: comment_1601988392zdcRuE5w4jBmIIeWCy3ZQV.jpg
  • 31
@kulass: Wyobraziłem sobie właśnie jak @L3stko - facet pod 40, wraca do domu po pracy i kiedy dzieci śpią wieczorem bierze lapka, wchodzi w incognito na twitterka i szuka wypowiedzi randomowych juleczek lewaczek żeby wrzucić na stronę ze śmiesznymi papieżami i #!$%@?ć jakimś wirtualnym przeciwnikom o połowe młodszym od siebie. I śmiechłem tak głośno że ludzie w biurze myśleli że mam COVID i teraz mam 2 tygodnie kwarantanny, dzięki za darmowy
@kulass: widze ten obrazek po raz milion pięćsetny, nie macie czegoś nowego? XDD


@Nox_: Wybacz, nie robię screenów waszych wysrywów, przeszukiwać waszych kont też mi się nie chce, wiec muszę się ratować tym co pod ręką.

Facebookowe wpisy z oficjalnych grup Konfederacji, gdzie administratorami są politycy Konfederacji, tak, pamiętam, a co?


@Nox_: Nie o to chodzi złociutki, mówię o wpisach anonimków które wrzucaliście, żeby orać prawactwo. Pamiętam je dobrze
Drogie prawaki weźcie zainteresujcie się kontem tweterowym pani Żukowskiej, Spurek, Biedronia i innych tytanów intelektu lewicy bo chłopakom z neuropy jest smutno, że nie promujecie ich idoli.


@kulass: im mniej osób to widzi tym lepiej. Ja czasem mam wrażenie że działalność neuropy służy Konfederacji bo są jednocześnie nieudolni w szkalowaniu i robią zasięgi za free.
@kulass: przeciez to co robi neurooa to doskonała promocja dla Konfederacji. To demokracja a nie analizy filozoficzne scholastyków i filozofów. Od groma ludzi zainteresuje się po co dlaczego i z jakiego powodu. Reszta i tak się nie liczy bo co 5 minut ktoś ich zdenerwuje i się obraża na nowego kolesia albo to płatne trole. Po cholerę na siłę promować Biedronia niech tam kisnie w kółku wzajemnej adoracji.

Im większe zasięgu
Czy czasem też nie użytkownicy tacy jak: @saakaszi @Lukardio Print_Screen vel @Nox_ swego czasu wrzucali facbokowe wpisy jakichś anonimów tylko po to by ośmieszyć prawice? Wtedy wszystko było cacy? (Przepraszam za brak screenów ale nie mam zamiaru przeszukiwać kont tych użytkowników w poszukiwaniu dowodów)


@kulass: Proszę bardzo, tu masz dowód! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.wykop.pl/link/5638197/wyborcy-konfederacji-na-temat-wyborow-na-bialorusi/
@kulass: Ale na filmiku z komentarzami zwolenników konfederacji na temat Białorusi komentarze się pokładały z tym co mówili wasi liderzy, to co wy robicie, to wrzucacie screeny jakichś 13-letnich Julek z twittera w których mówią żeby zabić wszystkich mężczyzn czy o immunitecie dla osób lgbt, czyli coś z czymś dosłownie nikt z #neuropa i polityków opozycji się nie zgadza. Serio to dla was sytuacje tożsame? xD
Im większe zasięgu konfederacja będzie miała dzięki neuropkom tym lepiej.


@ArpeggiaVibration: Jeśli ktoś uważa że poprzez nagłaśnianie takich żarcików jak ten poniżej Konfederacji przybędzie głosów to musi naprawdę mocno walnąć się w łeb.

10,63% w Siedlcach w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Koordynator Konfederacji na Mazowszu. Taki tam, RANDOM Z TWITTERA. Pewnie następnym razem będzie miał 25%, dzięki Neuropa, 3 szekle sie należą.

Czekam na osobę o podobnym statusie z "lewej strony"
Pobierz
źródło: comment_1601993384U5zHGUrYEdtdJesBtuVWbd.jpg
„@kulass: Wyobraziłem sobie właśnie jak @L3stko - facet pod 40, wraca do domu po pracy i kiedy dzieci śpią wieczorem bierze lapka, wchodzi w incognito na twitterka i szuka wypowiedzi randomowych juleczek lewaczek żeby wrzucić na stronę ze śmiesznymi papieżami i #!$%@?ć jakimś wirtualnym przeciwnikom o połowe młodszym od siebie. I śmiechłem tak głośno że ludzie w biurze myśleli że mam COVID i teraz mam 2 tygodnie kwarantanny, dzięki za darmowy urlop,
przecież twój opis idealnie pasuje do działaności Neuropy


@UberKatze: Przecież Bosak, Sośnierz czy Korwin to nie są randomowe juleczki, nie trzeba ich godzinami szukać, wystarczy zaobserwować i lolcontent sam do ciebie trafia!