Wpis z mikrobloga

ZAMKNĄĆ UCZELNIE!

MY CHCEMY ŻYĆ!

NIE CHCEMY ABY NASI BLISCY BYLI NARAŻENI NA ZAKAŻENIE KORONAWIRUSEM!

PRECZ Z ZAJĘCIAMI NA UCZELNIACH!

TYLKO ZAJĘCIA ZDALNE W CZASIE PANDEMII!

#studbaza #koronawirus
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@akumu: Przeczytałem tylko Twój komentarz i odpuściłem sobie wczytywanie się w wątek. Jeżeli tak mają to tylko pogratulować ze są jeszcze rozsądni ludzie
  • Odpowiedz
@Marek1991 A mówiłem coś o tym żeby się nie uczyć? Ja tak naprawdę nauczyłem się więcej rzeczy i przeczytałem więcej opracowań pracując z domu, mogłem dzięki temu skupić się wreszcie na napisaniu pracy dyplomowej. Pewnie są różni ludzie, mi się lepiej pracuje samemu w domu przed komputerem.
  • Odpowiedz
@Marek1991 Ciężko bez jakiegoś profesora, który ci podrzuca dobre sprawdzone materiały, prowadzi cię i potem recenzuje twoje wytwory. Z resztą ja z chęcią zostałbym jako pracownik uczelni. Po prostu chodzi mi o to, że jak nie ma potrzeby to szkoda tracić czas żeby dojeżdżać na uczelnię, siedzieć tam, czekać na zajęcia, potem mieć jakieś okienka w planie zajęć, cały dzień się na to traci.
  • Odpowiedz
a ja dużo bardziej wolę się przejść na uczelnie niż siedzieć ciągle w pokoju i nie mieć w ogole rozgraniczenia uczelnia-dom bo wszystko się dzieje w tym samym miejscu


@laventel: smutne, że do braku rutyny potrzebujesz obowiązkowych zajęć...
  • Odpowiedz