Wpis z mikrobloga

@PanPrezes_PL: Ej, ale tak naprawdę co kogo obchodzi jak konsola wygląda w środku? Jak będziesz miał potrzebę przeczyścić to sobie zobaczysz, ale teraz? Zastanawiasz się czy ramu będzie można dołożyć lub procesor wymienić na szybszy? Od razu odpowiem - nie można (:
@Medonix: też czekam, nie mam preordera. To chyba jasne że preordery są tylko dla fanbojów albo dla tych dla których te 500$ to śmieszna kwota.

Moim zdaniem jedyne czego można się obawiać na start to bugów software'owych i ogólnie ubogiego UI, bo przez wirusa takie rzeczy były tworzone na wariata. Hardware był opracowany już wcześniej i jest na bank przemyślany.
@MisPluszowyZWadaWymowy dlaczego dla fanbojów? ja nigdy nie miałem Xboxa, chciałem mieć nową konsolę na święta bo chciałbym ograć cyberpunka w dobrej jakosci a czuje, że PS4 FAT to będzie jakieś low 20fps.

Miałem w planie kupić ps5 właśnie day one ale nie będę kupował kota w worku skoro Sony nie raczy nawet normalnych informacji udzielić, tym bardziej że jakość działania PS4 pro pozostawiała wiele do życzenia, to wybrałem tym razem Xboxa.

Oczywiście