Wpis z mikrobloga

@kolnay1: Coś w tym jest. Nie napiszę, że nie, ale to trzeba mieć trochę pokory i nie mieć roszczeń. Ja brak tych cech wzmacniam bo rzeczywistośc jest chora. Trzeba mieć nastawienie bojowe cały czas, bo jak zmiękniesz na chwilę to oberwiesz.
  • Odpowiedz
@JonBonesBlachowicz: no widzisz, niektórzy w takiej postawie widzą narcyzm. Swoją drogą dla mnie słowa to tylko takie szuflady na rzeczy, których celem jest przekazanie informacji (w tym jakiejś myśli, idei, fenomenu, punktu widzenia), a nie precyzyjny opis świata. To wymagałoby zbyt wielu szuflad i nawet jeśli bylibyśmy w stanie ich tyle ogarnąć, to o tak za łatwo by było zagubić istotę sprawy i taki precyzyjny język nie spełniałby się w
  • Odpowiedz
  • 0
@kolnay1 takie osoby są egocentryczne i mają coś z narcyzmu, ale czyż nie każda osoba cierpiąca ma takie cechy? Cierpienie w naturalny sposób łączy się z ukierunkowywaniem myśli na siebie, na własną osobę. Szczególnie gdy mowa tu o problemach natury duchowej, wtedy w szczególny sposób człowiek nabiera tej skłonności do analizowania siebie, swojego stanu i swoich myśli. W oczywisty sposób może to być źródłem trudności w pokonaniu tych problemów, ponieważ w
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota: Nie masz zielonego z kim rozmawiasz chlopcze. Mala wskazowka - nie musze czytac. Druga wskazowka - wrzucanie memow z kompa przed ktorym chwile temu zwaliles konia nie oddala cie nic a nic od rzucenia lekow ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@DarkSoul667: nie biorę żadnych leków jeszcze, ale ale co ty gadasz mnie tutaj, większość zależy od człowieka i jego przypadłości a nie od tego że ty napiszesz że bierzesz leki i odstawiasz, tak może to tak działać w niektórych przypadkach, ale i tak trzeba dobierać te leki i niektórzy wracają do farmakoterapii po jakimś czasie bo nie uczyli się swoich zachowań (leczenie poznawczo-behawioralne) i o to mi w tym chodzi
  • Odpowiedz