Wpis z mikrobloga

@zarzudka: Takie są fakty. Zasmakowałem odrobinę normickiego życia. Coś pięknego momentami, nieraz dłuższymi momentami. Jednakże gdy zacząłem tonąć przez swój przegryw. Wszystko zaczęło być jak w piekle, bo nie moze być gorzej niż nieraz było. Po prostu nie może. A było, no i psychotropy i myśli o bezsensowności istnienia 365 dni w roku, ale to ty tu jesteś roszczeniowym #!$%@?, nierobem, leniem, nietowarzyskim gburem, niezadbanym lujem itd itd kurde jego mać.
@zarzudka: Wystarczy zeby jeden kretyn sobie uswiadomil ze leci w ciula i wyludza leki „od lat” od lekarza z nfz ktory i tak ma #!$%@?, moze cos zrobi ze swoim zyciem. Na pewno nie ty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#!$%@? te psychotropy zeby wyjsc na prosta i za pare miesiecy odstawic. Jak jest inaczej to jestes zwyklym cpunem


@DarkSoul667: przez takich kretynów jak ty w tym kraju jest taka stygmatyzacja leczenia psychiatrycznego. Nie masz o tym pojecia ale wspolczesnie wiekszoscią leków psychotropowych które sie podaje na depresje nie da sie naćpać bo one zwyczajnie nie mają takiego dzialania. Gdybyś miał większe IQ od mojego psa to byś miał świadomość że
@zarzudka: i to daje wam niby przewage, patrzac po memie, ze nie radzicie sobie z najprostsztmi życiowymi sprawami? Fajna logika i pomysł na usprawiedliwianie siebie i dalej nie robienie niczego celem poprawy. .
@zarzudka: ten podział na prsegrywów i normikow przypomina dwa rodzaje narcyzmu opisane wieki temu przez Mouniera:

(...) Ponieważ człowiek jest osobą, zagrażają mu dwie alienacje: Narcyza i Herkulesa.

Pierwsza związana jest ze zbyt głębokim zaangażowaniem w „ja”, druga — ze zbytnim zaangażowaniem w  świat. Narcyzm to  izolacja, przeżuwanie własnych problemów, ucieczka od świata. Przykładem Narcyza jest twórca zapamiętujący się w swoim dziele, kochanek lubujący się w swojej miłości, mistyk w ekstazie
Wynika to, ze skoro powiedział to jakiś Mounier to nie znaczy, ze tak jest


@JonBonesBlachowicz: Pytałem czy coś wynika z tego, że jesteś przegrywem. Odniosłem wrażenie, że tekst o normictwie to miał jakoś niby uzasadniać, że #!$%@? i byłem ciekaw czy wobec tych, którzy są w tej drugiej szufladzie też jesteś taki ostry. Dla mnie zarówno jedni i drudzy mogą czasem #!$%@?ć, a czasem pisać coś sensownego. BTW. sprawiasz wrażenie dobrego