Wpis z mikrobloga

@kosmiczny_dzejson myślę, że idziesz na skróty z oceną. Opóźnienie w rozwoju nie zawsze zachodzi na tle genetycznym. Może pojawić się ono podczas niedotlenienia mózgu podczas samego porodu. Tak! Może być tak, że ciąża przebiega fantastycznie, a ostatnie kilka godzin komplikacji podczas akcji porodowej spowodować nieodwracalne zmiany w mózgu noworodka.
Nie sądź pochopnie. Ta rodzina ma ogromnego pecha, że oboje dzieci jest chorych. Nikomu tego nie życzę.
Być może ta para zdecydowała się
@kosmiczny_dzejson przecież wada genetyczna u pierwszego dziecka wcale nie oznacza, że kolejne też będzie chore, czy masz może jakieś inne dane na ten tekat? Chętnie poczytam. Poza tym z tego obrazka wynika jedynie, że nie mają kasy, a mają dwójkę chorych dzieciaków, skad wiesz czemu nie mają tej kasy, może leki na drugie dziecko zjadają duża część budżetu, z resztą powodów może być dużo.. Dla mnie ludzie, którzy trywializują i binaryzują świat,
@kosmiczny_dzejson skąd wiesz, że w momencie ki dy planowali drugie nie mieli hajsu? Ja nie twierdzę, że mieli, ale po prostu nie wiem jak wyglądała ich sytuacja i życie wcześniej, nie wiem kim są, nie wiem też z jakiego powodu są biedni. Ty też tego nie wiesz, bo to co napisałeś to tylko twoje gdybania, tak samo jak to co ja napisałem jest moimi gdybaniami. Mimo to nie przeszkadzało Ci to upublicznić
@skar: chętnie bym się z Tobą założył gdyby była możliwość weryfikacji xD

Dostałem to na mejla - #!$%@?ą takim żebraniem kogo popadnie. Odrobina karmy nie zaszkodzi - takie zachowania społeczne moim zdaniem powinny być #!$%@? i to też uczyniłem.
@kosmiczny_dzejson dobrze, że jesteś taki bohaterski i wymierzasz sprawiedliwość, za spam jakieś stronki charytatywnej, na który sam wyraziłes zgodę. Takie zachowania społeczne moim zdanie powinny być nagradzane.