Wpis z mikrobloga

@labla: Prosty człowiek nie potrafi wyobrazić sobie 70.000.000 czegokolwiek, dla niego to wartość czysto abstrakcyjna. Proste metody porównawcze bazujące na zasadzie;
*ej to tyle co kilkadziesiąt samochodów X, czy tyle i tyle kg złota, jest bezcelowa.
Dla nich pojęcie luksusowego dobra jest równie nierealne co kwota, którą te produkty mają im ją przybliżyć.

Natomiast kiedy prosty człowiek zda sobie sprawę, że ktoś spożywa pokarm o wartości czterokrotnie przewyższającej ich pokarm w
rosty człowiek nie potrafi wyobrazić sobie 70.000.000 czegokolwiek, dla niego to wartość czysto abstrakcyjna. Proste metody porównawcze bazujące na zasadzie;

*ej to tyle co kilkadziesiąt samochodów X, czy tyle i tyle kg złota, jest bezcelowa.

Dla nich pojęcie luksusowego dobra jest równie nierealne co kwota, którą te produkty mają im ją przybliżyć.

Natomiast kiedy prosty człowiek zda sobie sprawę, że ktoś spożywa pokarm o wartości czterokrotnie przewyższającej ich pokarm w ujęciu wartość/kilogram,
Czego możesz nie wiedzieć ty, mylisz się.

W swojej wypowiedzi nie zawarłem ani śladu nienawiści. Po prostu uważam że tak to działa, jak widać nie ja jedyny.


@tkx_q: A ja Ciebie oceniłem. Nie masz żadnego wartościowego wykształcenia jak na przykład aplikacja sędziowska, nie zarabiasz nawet tych ~5k USD na miesiąc i z tego powodu jesteś sfrustrowany. Po prostu Ciebie oceniłem.