Wpis z mikrobloga

@Duzy_Dziki_Zwierz: poleciałeś w skrajność jak większość ludzi na fejsbukowych grupach keto, którzy krzyczą że kukurydza jest zakazana na keto, ja tam trzymam się małej ilości węgli, czasem wjedzie coś dobrego jak ziemniaczki czy coś słodkiego, większość czasu na ketozie, na treningach mega dużo energii, wystarczy nie żyć skrajnościami, polecam.
@Filem00n: z resztą, szkoda czasu na spieranie z fanatykami, miałem to samo na vlcd z 10 lat temu. To samo, najlepsze, super się czuję i w ogóle. #!$%@? tam, życie zweryfikowało ( ͡° ͜ʖ ͡°) psychika, efekt placebo i krótkotrwała satysfakcja z szybkich początkowych spadków wagi i obwodów działa cuda. Zadziwiające jest tylko, że jakoś większość sportowców nie odkryła waszego cudownego sposobu na redukcję wagi, budowę formy
@Estetykatopodstawa: Raz z ciekawości spojrzałem na te całe keto i fuj.

to oni tak jedzą?


Dla mnie to wszystko jest mega obrzydliwe, nie wytrzymałbym tygodnia na tej diecie. Poza tym po co rezygnować ze wszystkiego co dobre o ile je się z głową ¯\_(ツ)_/¯

Jakieś kawy z masłem i olejem, jajecznica na masełku, oczywiście 100 gram masła że te jajka w tym pływają, tłuste mięso ze smalcem, skwarkami polane kurde masłem
@pregunta: Akurat długi wysiłek to norma, ja potrafię odwalić nawet 20km łażąc po sklepach be żadnego śniadania, a na wieczór jeszcze zrobić bieg na drugie 20 km, sekret tkwi w tym że podczas spalania tłuszczy skacze poziom ketonów i jest ćpanko, efekt jest raczej trwały bo już nie mam tego początkowego entuzjazmu z racji rutyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobre samopoczucie i lepsza praca mózgu (prze 3m
Dla mnie to wszystko jest mega obrzydliwe


@mirun1717: Tak, mózg ma oprogramowanie które reguluje popyt na składnik diety nawet w kontekście kulturowym i religijnym, ty masz ustawioną na wysoko węglowodanową, tzw. zachodnią.
Jak interesują Cię różne tajemnice mózgu, to zapraszam do studiowana neuronauk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mirun1717: spojrzales a nie sprobowales i w tym roznica. Poza tym keto nie polega na zalewaniu wszystkiego tluszczem. Wejdz na tag keto i zobacz jakie fajne posilki mozna jesc na tej diecie.
Z tym 'jesz ile chcesz' to nie do konca prawda. Wiadomym jest ze tyjemy gdy mamy nadywzke kcal. Na keto przy takiej podazy tluszczu po prostu nie chce sie tyle jesc. Ketogenicy chodza najedzeni i chudna. Przy odpowiednio ulozonej