Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@userrrr: można przybrać na masie, oczywiście!
Do tego wymagane jest po prostu jedzenie więcej, a konkretniej nadwyżka kaloryczna.
Natomiast dieta węglowodanową, wysoko węglowodanową znacząco lepiej spisuje się jeśli chodzi o budowanie masy mięśniowej niż dieta keto.

Natomiast w przypadku "odchudzania" obydwie diety są ok.
Bo po prostu trzeba jeść mniej - mieć ujemny bilans.
  • Odpowiedz
@userrrr: bo keto do budowania masy mięśniowej jest tak #!$%@?, że w zasadzie bardzo z prawdą się nie mija. Powód jest prosty. Do budowy masy potrzebny jest progres, do progresu energia na treningu, co na keto nie istnieje. Jeśli już to bardziej coś w stylu LC z węglami okolotreningowo. Ale jak dla mnie to i tak idiotyzm i niepotrzebne utrudnianie sobie życia.
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: dobrze powiedziane przybrać na masie.
To takie samo jak jak z budowaniem wagi na normalnej diecie.
Mając nadwyżke, ale nie stosując timingu makro przybierzemy więcej tłuszczu niż mięśni. Tak samo tutaj nadwyżka spowoduje wzrost wagini, ale nie koniecznie mięsa.
  • Odpowiedz
@HuierP10: Czas kiedy masz zjesc posilek.
Ja uwazam, że jest bardzo ważny.
Wiekszosc wie, ze warto podtrzymywac ciagle próg leucynowy.
Ale też zbytnie skoki cukru przez #!$%@? za dużo - patrz np 2 posiłki dziennie a 6-7.
Mam np pule 500g wegli na masie, no #!$%@? w 2 posilkach jakbym mial to #!$%@? to pojde od razu spac po nich, a tak rozbijam to sobie +/- rownomiernie i jest ok.
  • Odpowiedz
@Duzy_Dziki_Zwierz: Moj znajomy jest od niedawna na diecie keto i rozpiera do energia, regularnie robi 3-godzinne treningi i nie narzeka na brak sily. Wyglada i zachowuje sie jakby serio ta dieta dala mu powera i zastanawiam sie na ile jest to efekt psychologiczny a na ile rzeczywiscie to daje az tyle. Mowi, ze dopiero teraz czuje, ze ma na cokolwiek sile, skonczyly sie problemy zoladkowe, nie chodzi juz wzdety, nie ma
  • Odpowiedz
a sie to jakos wytlumaczyc oprocz tego, ze po prostu zaczal jesc czysciej?


@pregunta: Je więcej, jak normalny czlowiek.
Gdyby liczyl kalorie i jadl tyle samo ale na diecie z weglowodanami, to ta energia by go wrecz brzydko napisze ale moze adekwatnei do sytuacji "#!$%@?ła".
  • Odpowiedz
@pregunta: ja od siebie dodam, że problemy się rozwiązuje, nie maskuje. A tym dla mnie jest jego przejście na keto. Zapewne wystarczyłoby wyczyścić michę, nie łączyć dużych ilości węgli z tłuszczami, jeść ile potrzeba i efekt byłby ten sam, nawet lepszy. Obecnie na redu robię sumarycznie ok 3 godzin treningów. I jakoś daję radę bez keto. I nie to, że nie próbowałem. Po prostu nie wierzę w bullshit, że jem ile
  • Odpowiedz