Wpis z mikrobloga

@Kaskiewicz @xdrcftvgy @yourgrandma @Trzesidzida O Ernestu Polu.

Czasami ktoś zajrzał, czasem on wpadał do położonego kilkadziesiąt metrów dalej, na rogu przy Roosevelta kultowego lokalu Czarny Diament. Tam to już można było popłynąć, a kto nie chciał napić się z Ernestem. Zdecydowanie przesadzał. Kiedyś przed meczem z Legią szukano go przez całą noc po wszystkich możliwych knajpach i melinach. Znalazł się w jakiejś zaspie, ocucono go więc, wrzucono do wanny z gorącą wodą
@xdrcftvgy: i sprostuj to bo #!$%@? glupoty, po pierwsze ten melanz nie odbyl sie przed meczem z Niemcami a po towarzyskim meczu ze Szkocja ktory odbyl sie 3 czerwca 2018, a Meksykanie pierwszy mecz w grupie rozegrali 17 czerwca czyli dwa tygodnie pozniej. I w imprezie tej udzial brali Guillermo Ochoa, Carlos Salcedo, Hector Herrera, Jesús Gallardo, Raúl Jiménez, Marco Fabian i bracia Dos Santos – Jonathan i Giovani a nie
@Kaskiewicz no #!$%@? xD przeciez ja sam siedzialem w rodzinnych stronach z dawną reprą. Co prawda byłem wtedy gówniakiem i jedyne co piłem to kompot z truskawek ale ojciec, wujek to lecieli z nimi na grubo, nie będę wymieniał kto dokładnie, bo szkoda sensu ale było ich bodajże 4-5, wszyscy z repki xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fighter_forGlory: no spoko, ale alko i tańce z prostytutkami podczas zgrupowania przed samymi mistrzostwami świata?
Pamietam, jakie podś#!$%@? były z całej akcji, to mogło wpłynąć na wynik w meczu, na morale w drużynie, bo zamiast skupic sie na przygotowaniu do mundialu, musieli uciszac nagonkę.

To nie jest jeden dzień po piciu i wygrany mecz, ale kurcze, prawdopodobne bylo ich wyjście na mecz z Niemcami i blamaż, a wygrali 1:0.
Niemcy Meksyk, wyciekly zdjecia z imprezy meksykancow jak zaprosili panienki i pili. Nastepnego dnia wygrali z Niemcami


@xdrcftvgy: albo jak narciarz alpejski Alberto Tomba "La Bomba" lubił się naprawdę dobrze bawić, a i tak zdobywał medale olimpijskie i mś. Tylko, że i tak oprócz talentu, po imprezach ćwiczył i pracował, a nie spoczął na laurach jak nasi kopacze.