Wpis z mikrobloga

Kumpel z #pracbaza pojawił się kilka tygodni temu na party z dziewczyną, która jest od niego 8 lat młodsza. On lvl 31, ona studentka. I to by było na tyle gdyby nie pozostałe dziewczyny z pracy lvl. ok. 30.

Cały czas o tym trajkotają. W resting roomie, przy jakimś oczekiwaniu na spotkanie grupowe, nawet ostatnio kurde w windzie. No może nie tak non-stop, ale kłuje to po uszach, bo ożywiają się przy tym temacie i nie sposób go nie usłyszeć.

- Jak facet bierze laskę TYLE MŁODSZĄ to MUSI BYĆ Z NIM COŚ NIE TAK. - Usłyszałem wczoraj za plecami robiąc sobie kawę.

Jakby tego było mało, dziewczyna kolegi pracuje w pobliskiej restauracji, gdzie szefem jest jej kuzyn i regularnie urywa się koło godz. 11 przynosząc koledze do roboty drugie śniadanie. Nikomu nie wadzi, nie odzywa się, pojawia się i szybko znika.

Dzisiaj dupencje poszły na skargę do szefa, że do firmy regularnie WKRACZA bez zezwolenia OSOBA TRZECIA. Ja pierdzielę, Pan Kanapka wkracza tak od lat. Szef skargę wysłuchał, wezwał kolegę na wyjaśnienia i wydał jego dziewczynie przepustkę.

Teraz podsłuchałem jak laski dyskutowały w kuchni o decyzji i zastanawiają się czy da się gdzieś złożyć skargę na szefa. W końcu to korpo, nad każdym jest jakiś przełożony aż do nieba. Oczywiście argumenty są że covid, srowid, RODO, ale wiemy o co chodzi.

Innymi słowy, są w stanie zaryzykować swoją robotę (bo przecież w relacjach z szefem im to nie pomoże) byle tylko pozbyć się myszki, która lata do kumpla z drugim śniadaniem, nawet nie codziennie, tylko może ze dwa razy w tygodniu.

To be continued.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #koroposwiat #pracbaza
  • 118
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@mickpl: widzę, że macie tam niezłe kółeczko plotkarskie, a ty nie lepszy niż one bo nie dość, że podsł#!$%@? to oczywiście podajesz dalej jak typowa mocherowa baba z okna xD.

Normalni ludzie mają gdzieś kto się z kim spotyka i kto co o kim gada, podsł#!$%@?ąc koleżanki i rozpowiadając to dalej zachowujesz się dokładnie tak samo jak one.

Radzę wyluzować i mieć gdzieś kto co myśli czy gada skoro cie to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@DeineVater: pewnie to kolejna podkolorowana historyjka jakich tu pełno codziennie.

A co do przychodzenia osób trzecich do biura to mój kumpel raz poznał dziewczynę w necie i nawet nie widział jak ma na nazwisko, ale też mu strasznie chciała przynieść śniadanko do pracy.

Raz ją zostawili samą na chwilę w pokoju i zniknęła razem z telefonami, wyjęła wszystkim kasę z portfeli, wzięła też kilka myszkek i jeden brudny kubek po kawie
@DeineVater bo to nie żadne korpo tylko jakiś oddział januszexu.
W korpo po pierwsze to inprezy są bez osób towarzyszących, a po drugie nikt nie wnika z kim sypiasz, oby to nie był inny pracownik tego samego korpo.
@mickpl: Jak to czytam to mnie coś gniecie. Właśnie dlatego umawia się z młodszą, bo może jest normalna i nie pluje jadem na lewo i prawo jak te 30-letnie?

Ja osobiście zgłosiłbym toksyczność tych babek na miejscu tego kolegi w momencie wezwania przez szefa, bo samo to, że dał jej przepustkę sugeruje, że gościu może być w miarę normalny.
@mickpl: żałosne baby. Ot, normalny chłop związał się z normalną dziewczyną. Są sobie razem, dziewczyna przynosi mu śniadanie i nikomu nie przeszkadza, nic nadzwyczajnego...Ale nie! Tępe pindy muszą psuć komuś krew, bo coś im nie pasuje.