Wpis z mikrobloga

@ksiak: ja naprawdę szczerze myślę, że gdyby OP miał wolne 700 tysięcy, żeby dołożyć, to by dołożył ( ͡° ͜ʖ ͡°) mowa o mieszkaniu 47mkw, a ty porównujesz je do takiego 119mkw XD
  • Odpowiedz
@dave8: okej w takim razie jest to opcja do rozważenia :)
@Messix: tak mieszkanie w bloku, budowac dom 50m2 nie ma sensu.
@aksal89: czyli taki nie za duzy, nie za maly, optymalny
@calkazcalki: staram sie nie wczuwac w rady typu doplac 300k i kup wieksze, najbardziej wartosciowe sa dla mnie rady osob ktore wlanie mieszkaja w metrazu 48m2 i kilka sie wlasnie znalazlo tutaj :)
@2hack: dziękuję
  • Odpowiedz
@Miszcz_Joda plusy to spora łazienka jak na blok. Salon z aneksem ja mam 20 metrów i jestem sobie w stanie wyobrazić że jest on mniejszy. Największy minus to ten bardzo mały pokój ale jeżeli łóżko będzie rozkładane i zrobisz to z głową to nie będzie źle. Jak dla mnie całkiem przyzwoite mieszkanie w okolicy 50 metrów. Nie słuchaj malkontentów.
  • Odpowiedz
@Miszcz_Joda: Myślę, że musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy będziecie w tym mieszkaniu mieszkać we dwójkę czy raczej dość szybko pojawi się ktoś trzeci. Jeżeli w ciągu najbliższych 3-5lat nie planujecie trzeciej osoby to ja bym zrobił z tego mieszkanie dwupokojowe tak jak Ci radzą ludzie. Z trzeciego pokoju często się robi graciarnia albo na siłę się z tego robi biuro, a tak - masz piękny, duży salon.
  • Odpowiedz
@gzres: mam podobne zdanie - chyba że - OP z różową pracują zdalnie i koniecznie chcą mieć biuro. Wtedy wolałbym mniejszy salon i osobny gabinet, zamiast na siłę wciskać biurka do salonu czy do sypialni.
  • Odpowiedz
teraz sa tak wyciszone bloki, ze mozna na obcasach chodzic i nic nie slychac na dole D


@Miszcz_Joda: Wiem wiem. To miał być żarcik. Pozwoliłem sobie bo wiem że masz dystans XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Miszcz_Joda Na pierwszy rzut oka trochę ciasno ale nie jest źle.. Pomyśl ile będzie potrzebował szaf, bo z tego co widzę to na planie są 2 duże i 1 mała w gabinecie a to wg mnie stanowczo za mało. No no chyba że znajdziesz miejsce w salonie na jakieś szafki czy komody. W sumie jakby dać łóżko w sypialni na inną ścianę to tam by może weszła jakaś narożna garderoba.

Co
  • Odpowiedz