Wpis z mikrobloga

Cześć zakupiłem dekoder zgemma i bawię się z linijkami od skośnych. Kupiłem linijki z egygold. Po 2 godzinach i żadnych efektach z wgrywaniem ich przez cccam spróbowałem przez oscam. Nagle ruszyło i śmiga przyzwoicie prócz canal + 4K.
Nie żeby mi zależało jakoś specjalnie na tym kanale ale możecie podpowiedzieć co może być powodem ?

I drugie pytanie jeżeli wezmę ten dekoder powiedzmy do kolegi z inną siecią WIFI będzie działać normalnie czy jest to jakoś sparowane jednorazowo z IP w moim domu ?

Ma ktoś jakąś instrukcję jak wgrać linijki przez cccam w systemie openATV ? Za cholere tego nie ogarnąłem ( próbowałem metodą przez pendrive)

Jaką wtyczkę trzeba zainstalować do aktualizacji najnowszej listy kanałów i gdzie ją ściągnąć ??

#cccam
  • 12
  • Odpowiedz
@Rentgen2020: Na innej sieci też ci będzie działać. Co do listy kanałów to sprawdź czy nie masz wtyczki myupdater. Sprzedawcy ją wgrywają. Linie cccam wgraj przez webif. Przeglądarka www --> Ip dekodera --> Interfejs WWW OSCam
  • Odpowiedz
@Rentgen2020 być może padł już im kanał 4k bo do końca miesiąca i tak u wszystkich zgaśnie, ja bym sobie tym głowy nie zawracał. Lepiej się cieszyć resztą bo może być problem za jakiś czas z c+
  • Odpowiedz
Chłopaki wszystko dziala takze jest ok. Jeszcze raz dzieki za pomoc.

Tak sie trochę rozglądam po tym menu zgemmy i jest tego tyle ze nie moge znalzezc:

1. Jak zmienic zdjecie poczatkowe przy uruchamianiu zgemmy ( sprzedawca wrzucił swoje logo i troche mnie drażni)
2. Jak zmienić kanał początkowy (teraz ma 4fun a chcialbym np. Tvp 1)
  • Odpowiedz