Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Studia - najgorzej

Mam już dość, młodzi: NIE IDŹCIE NA UNIWERSYTET WARSZAWSKI! Studiuję dwa kierunki. Absolutna porażka! Dzwonisz dwa dni do dziekanatu, nikt nie odbiera, a jak odbiorą, to obiecują, tak, jutro prześlemy potrzebny papier. I co? I nic, osobiście trzeba się fatygować. Dwa zajęcia w tym samym czasie z dwóch kierunków? A kogo to obchodzi? Opiekun roku nie odpowiada na nic, prodziekan ma zwolnienie lekarskie, dwa tygodnie na rozpatrzenie jakiegokolwiek podania to normalka, a na koniec nie chcą umożliwić człowiekowi zmienienia grupy ćwiczeniowej, bo przecież dam radę być w dwóch miejscach na raz. Na ćwiczeniach? Uczestniczyć, mówić, wszystko? Ku*wa

Dawno nie byłem tak wściekły, ale już nie mogę, ja tylko chcę mieć normalnie zajęcia, a z nikim nie mogę się realnie skontaktować, ludzie mają nas w dupie i nie odpowiadają na maile, telefonu odebrać nie łaska, na podania przez USOSa odpowiadają "nie zgadzam się" i tyle, bez uzasadnienia, bo po co ci robaku?

Idę sobie piwo wypić, bo już mnie trafia, mało mi brakuje do rzucenia tego w cholerę i pojechania w Bieszczady.

#studia #studbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f73636cf49ad326e7b1bceb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: dwa kierunki gównostudiów jednocześnie? mnie to zawsze śmieszyło :) nie uważam się za jakiegoś matoła ale zawsze dla mnie było śmieszne jak to ludzie z uniwerków się chwalili ale to trudno i w ogóle dwa kierunki robią na raz :) jednego kolesia nawet znałem że robił 3 :D A jak na polibudzie mnie cisnęli jak dziką szmatę to dziwie się jak skończyłem terminowo jeden kierunek. To chyba coś mówi o
jednego kolesia nawet znałem że robił 3


@schuler: Jak można było dublować stypendia socjalne i inne to mój kolega robił sobie z tego zarobek i studiował najwięcej w jednym momencie 6 czy 7 na różnych uczelniach. Trzy, cztery studiował przynajmniej i tylko przepisywał oceny z tych przedmiotów które już wcześniej zaliczył a nazwy były trochę podobne. Skończył zaś z tego co pamiętam 2.
Niektórzy studiują na dwóch różny uczelniach w tym samym czasie i co też mają pod nich plan układać


@jednoliterowa: Jak robiłem dwa kierunki na UJ to standardem było że zapisywałem się przez USOS do takich grup ćwiczeniowych do jakich mi pasowało żeby pogodzić dwa kierunki. Nie trzeba nic pod nikogo układać, wystarczy nie być #!$%@?ą i umożliwić zmianę grup ćwiczeniowych bez zbędnych problemów. Jeżeli tak prozaicznej rzeczy nie da się załatwić
Dwa zajęcia w tym samym czasie z dwóch kierunków? A kogo to obchodzi?


@AnonimoweMirkoWyznania: właśnie nikogo to nie obchodzi, jakby chcieli ustawiać plan taki, który pasuje każdemu kto robi poza uczelnią inne rzeczy, to żadne zajęcia nigdy by się nie odbyły
PolnyBaran: UW jest na tyle duży, że trochę przesadzasz odradzaniem go jako całości. Np. taka fizyka trzęsie się nad studentami jak nad jajkami, a gdyby jakaś sytuacja z ww. miała miejsce, to zaraz wkroczyłby prodziekan i poustawiał ludzi po kątach. Babki z dziekanatu też bardzo miłe i pomocne. Studenci mają jak pączki w maśle. Więc jak już odradzasz, to precyzuj, bo jeszcze kogoś zniechęcisz ;)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua