Wpis z mikrobloga

Ja pyerdole, miras jakiś tu dodał wpis o zbiorkomie i mi sie przypomniały wszystkie cringowe historie z tym związane, dzięki za odświeżenie flashabacków.

Pierwsza sytuacja, są siedzenia czwórki takie że są podwójne naprzeciwko siebie, oprócz tego są też dwójki po jednej i drugiej stronie autobusu, jakaś p0lka głupia siada naprzeciwko mnie na takiej czwórce mimo że ma wolne dwójki, no typiara była psychiczna na pewno, obrzydziła mi całą podróz.

Druga sytuacja to jakaś idiotka usiadała przede mną mimo że miała cały autobus pusty, tak samo cała podróż calkowicie obrzydzona.

Trzecia to tłok a utobusie jak cholera, i ta sama karyna z pierwszej historii wbija przede mnie a jest taki tłok że nie ma opcji zeby nie było kontaktu fizycznego, autobus hamuje itd. to siłą rzeczy lecisz do przodu, nic nie poradzisz to som prawa fizyki, to ta idiotka zamiast stanąć bokiem to dupom do mnie i mi jeździ dupom po spodniach na wysokosci benka, przypał jak chui bo jeszcze mogła o molestacje jakomś oskarzyć.

Dlatego gardze zbiorkomem i uważam że to nie jest środek transportu dla cywilizowanych ludzi

#przegryw ##!$%@? #tfwnogf #depresja #rozowepaski #niebieskiepaski #zbiorkom #niewychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow
  • 4