Wpis z mikrobloga

Ale to nie jest obraza, to jest stwierdzenei faktu. Jesteś fanbojem #!$%@? ¯_(ツ)_/¯


@onuceSzatana:

Przeczytałem wszystkie wpisy @joyko w tym wątku i nie ma tam ani słowa by popierał Korwina, co najwyżej, że przeszkadza mu, że będą zabierane pieniądze osobą które pracowały więcej/ciężej i będą dane tym którzy pracowali mniej :-) Dla Ciebie każdy kto nie popiera zwiększenie socjalu jest fanbojem korwina. Czyli widać, sam popierasz opieranie się na stereotypach (
  • Odpowiedz
Ojojo ludzie głodują bo KAPITALIŚCI zarabiają na produkcji żywności. Jakby się państwo zajęło produkcją chleba to by go zabrakło albo kosztował 5 razy tyle.
  • Odpowiedz
@KolapsFunkcjiFalowej: wstawaj zesrałeś XD. Na zachodzie to możasz kilkadziesiąt lat, a miejscami nawet więcej akumulacji kapitału, a nie państwo. Nawet w skandynawskich państwach opiekuńczych to jest możliwe tylko dlatego, że mają większą wolność gospodarczą niż Polska.
  • Odpowiedz
@LilArchangel: pół biedy jeśli to państwo będzie budować mieszkania ale Partia Razem swego czasu miała dużo ciekawszy pomysł - żeby developerzy co któreśtam mieszkanie budowali na cele społeczne. W sensie - jak budujesz osiedle to albo budujesz jakieś miejsce na coś albo oddajesz ileśtam procent mieszkań państwu, wszystko w gestii samorządu.
  • Odpowiedz
@onuceSzatana:

Ile w zyciu da ci brak koniecznosci zaciagania takiego kredytu i mieszkanie w czynszkwym lokalu socjalnym


Bardzo dużo by dało, tyle tylko że nikt ci tego nie da. W pierwszej kolejności mieszkania dostaną ci, których na kredyt nigdy nie będzie stać, a w drugiej kolejności - nawet gdybyś jakimś cudem mógł dostać to mieszkanie to będzie ono "przydziałowe", tj. nie będziesz miał żadnej opcji żeby wybrać okolicę która by ci
  • Odpowiedz
@LilArchangel: Mieszkanie prawem, nie towarem. Przysłowiowy dach nad głową należy się każdemu człowiekowi. W piramidzie maslova bez zapewnienia potrzeb niższego rzędu (m.in. bezpieczeństwa) nie można zrealizować potrzeb wyższych (rozwoju, samorealizacji). Osoba bezdomna nie będzie budowała potencjału gospodarczego, więc koło się zamyka.
  • Odpowiedz
@angor86: Oh come on, jak chcesz sobie dobierać widok z okien, to kup sobie swoje. Zapewniam cię, że jest mnóstwo ludzi, którzy oddaliby spektakularny widok z okna na możliwość bytu bez kredytu u szyi i bez zbójeckiego szynszu w wysokości 2-3 tysięcy złotych.

Takich mieszkań powinno być zatrzęsienie, a dostawać powinni je przede wszystkim ludzie młodzi. To już inna kwestia, po prostu państwo powinno zacząć je masowo stawiać, ludzie, których nie
  • Odpowiedz
Ataku z lewej flanki na niego to się nie spodziewałem xDDDDD


@Dzieban: Raczej z prawej flanki. Ja jestem tak bardzo na lewo że nie wiem kim musiałby być ktoś żeby mnie zaatakować z lewej flanki. Chyba jakimś anarchoprymitywistą.

I nic nowego, biednemu anarchiście zawsze wiatr w oczy. Onuce to marna lewica, jak jest conajwyżej jakimś libem, więc jakieś mamranie Neuropka niespecjalnie robi na mnie wrażenie.
  • Odpowiedz
@Dzieban: Co, spodziewałeś się solidarności jak Konfederacja? Coś na ich kształt, którzy hasełkami obniżania podatków przemycania całego neofaszo-katolickiego syfu? Że wszyscy musimy stać po jednej stronie barykady, neofaszyści ubierający się w czerwone ciuszki i zwykli demokratyzcni socjaliści?
  • Odpowiedz