Wpis z mikrobloga

#dieta #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia

Mirki, macie jakieś przepisy na obiad na masę, żeby wyszło ok 1000 kcal? Ryzu z warzywami i kurczakiem mam już dość, w mcdonaldzie fajnie się stołuje bo łatwo się liczy makro, ale za dużo tłuszczy no i nie zdrowe te żarcie, stołowałem się też w restauracji która mam po drodze do/z pracy ale trudno makro ogarnąć i też mi nie smakuje ale za to była oszczędność czasu ;p.

Macie jakieś propozycje? U mnie największy problem polega na tym że nie mam czasu na codzienne gotowanie, i tak teraz myślę że może jakieś gotowe dania ze sklepu (np. pizza gotowa), tylko problem jest taki że jeden tydzień to mogę sobie w domu zjeść bo po południu jestem w domu, a drugi tydzień to po południu jestem w pracy no i muszę coś ze sobą wziąć do jedzenia.
  • 11
@turbine: pampuchy z biedronki czy tam innego lidla,są tanie do tego bitki w sosie czy coś podobnego , pampuchy wchodzą elegancko latwo nabić z nich 500-700 kcal 1 to jakies 100-150 kcal a nie są duże+ sos z mięsem, na wieprzowinie w sosie własnym wychodzą jak knedliczki czeskie podawane w restauracjach, sosu możesz narobić i zamrozić, polecam
@turbine: tylko taka propozycja ode mnie, bardzo przyjemna potrawa na zimne dni bo jest rozgrzewająca i taka 'lepka', nie wiem czy wiesz o co chodzi, a przy okazji nie ma chyba nic bardziej kalorycznego. do picia bierzesz 0,5 litra coli i nawet nie zauważysz jak zjesz 1500 kcal w jednym posiłku