Wpis z mikrobloga

Smalec 150 kg hipopotan myslal ze jest sprytny usunal wszystkie swoje na dole komentarze a wszystkie moje pozglaszal do moderacji,naprawde szanuje jego mame ale wyobrazcie sobie jak ona ma przesrane mieszkajac z tym nierobem pod jednym dachem,jak on cuchnie jak te grube cielsko sie poci w tym malym pokoiku....dramat szanuje kobiete za wytrwalosc,chlop ma kilkadziesiat tysiecy dlugu,a brak odwagi moralnej by to splacic,siedzi u mamy bo ma miche pelna i oplaca mu internet,ponad 40 letni nierob.......emulatorek i donejty "by bylo milo" nawet jak dostane bana i tak bede pisal prawde o tym lumpie,ktory publicznie sie przyznaje do konfidenctwa.....
#axeliocontent #smalecdonejt
  • 24
@SanczoPansa89: Jaki ty jesteś tępy Skasowałem bo nie widzę sensu z tobą rozmawiać Jesteś oszustem,trolem i jedyne co umiesz to mleć ozorem A teraz oficjalnie zostałeś zgłoszony w czwartek na policje I nie tylko prze zemnie I to też skasuję to rób screeana
@SanczoPansa89: Dobrze cieszę się Nic nie piracę Wszystko kupione Z allegro bo allegro Była aukcja kupiłem całą paczkę mam potwierdzenia na allegro w kupionych Uczciwie zapłaciłem Ale ty jesteś za tępy żeby to zrozumieć
@AKKanibal: dojebia ci taka kare za te emulowanie ze sie zesrasz mamy wszystkie twije lajwy od psx,ciekawe jak udowodnisz te twoje crashe bandicity,emulacje good ow war na ps3,ps2 i tak sie wezniemy za was wszystkich co lamiecie polskie prawo i piracicie gry,przy okazji zarabiacie na donejtach,czekam za policja
@SanczoPansa89: Jednak jesteś tępy jak kij od mopa Emulacje God of War HAHAHAHAHA Ty masz coś z głową Tępy człowieku jakbyś oglądał jakieś transmisje to byś wiedział ze mam je w oryginałach Jesteś tak tępy że nawet nie wiesz co oznacza kupno z allegro Dodatkowo bekniesz za pomówienia
@Bananowy_Kochanek: Nie mi to osądzać Kupiłem na Legalnym portalu Zapłaciłem uczciwie tyle i sprzedawca sobie zażyczył Skoro Allegro potępiające piractwo ma takie oferty cały czas Deweloperzy też nie maja nic przeciwko To nie do mnie należy osadzanie Kupuje i płacę Nie jestem prawnikiem
@SanczoPansa89: Ty naprawdę jesteś tępy Piszę ci że kupiłem na allegro całe paczki romów Co mam ci pokazywać HAHAHAHAHA Zapomniałeś że to ty miałeś pokazać mi jaki to wielki kanał na YT odpalisz w połowie tego miesiąca I jakoś nikt o nim nie słyszał
@SanczoPansa89: powiedz no Czy ta twoja głupota to tak od urodzenia czy z wiekiem ja nabyłeś Pokaże aukcję i po zawodach Tu nie ma się z czego tłumaczyć Za tępy jesteś żeby to zrozumieć Jesteś tak głupi że zamiast coś sprawdzić to najpier mielisz ozorem Podatek od 50zł na miesiąc UUUUUHAHAHAHAHAHAHA Nawet tego nie sprawdziłeś