Wpis z mikrobloga

@sylwester-stallone To się właśnie dzieje, kiedy kobieta traci najlepsze lata życia na bawienie się ze #!$%@?, ujeżdżanie karuzeli k_tasów na prawo i lewo, a najgorsze przeznacza na małżeństwo.

Zmarszczki wszędzie dookoła na jej ciele, musi robić sztuczne cycki bo jej opadają tak bardzo że dotykają ziemi (co wygląda jeszcze gorzej), jest sfrustrowana, zdesperowana i dosłownie wściekła na facetów, że już jej nie chcą i wolą interesować się młodszymi, manipuluje i okłamuje wszystkich.
  • Odpowiedz
  • 30
Mężczyżni są najbardziej atrakcyjni dla kobiet po 30stce bo mają hajs i status społeczny, a kobiety są najbardziej atrakcyjne dla mężczyzn kiedy są młode, radosne, gorące.


@Granat556 Mężczyźni, którzy są atrakcyjni po 30, przed też byli. To się magicznie nie odmienia.
I z kobietami tak samo.

Zmarszczki wszędzie dookoła na jej ciele, musi robić sztuczne cycki bo jej opadają tak bardzo że dotykają ziemi (co wygląda jeszcze gorzej)


Bardzo jestem ciekawa, gdzie
  • Odpowiedz
@alfka Nie, nie masz racji. To po prostu widać, że straciła młodość.
Kobieta po 30stce ma po prostu inną twarz niż wcześniej. Nie jest tak atrakcyjna jak była np na studiach.
Skóra na twarzy ma mniej połysku, widać już to zmęczenie na twarzy i w zachowaniu - po prostu widać, że ma mniej energii i straciła młodość.

Faceci generalnie boją się panicznie dwóch rzeczy - tego, że nie zaspokoją swoją kobiete w
  • Odpowiedz
@Granat556: Albo sam masz 15 lat. Albo nie wiesz nawet, jak wygląda 30-letnia kobieta, bo piszesz głupoty.

Podpowiedź: wygląda bardzo podobnie jak 20-letnia albo 25-letnia. W wielu, bardzo wielu przypadkach nie byłbyś nawet w stanie rozróżnić. Mam spore podejrzenie, że po prostu zakładasz, że wszystkie kobiety wyglądające na starsze mają 30 lat, podczas gdy większość z nich jest pewnie sporo po 40-tce.

To trochę takie myślenie życzeniowe. Chciałoby się, żeby wszystkie
  • Odpowiedz
Faceci generalnie boją się panicznie dwóch rzeczy - tego, że nie zaspokoją swoją kobiete w łóżku i nie spełnią jej wymagań finansowych, albo nie będą w stanie jej obronić.


@Granat556: gówno prawda, ja się boję, że zwiąże się z ex dziwką, która będzie mi wciskała kity o swojej cnotliwości i tego, że mnie będzie waliła po rogach, wrobi w wychowywanie nie swojego dziecka i zabierze majątek.
  • Odpowiedz
@janeeyrie
@Kantar mężczyźni chcą młode laski, bo podświadomie wiemy, że takie urodzą zdrowe dzieci. Stare nie.

Kobiety chcą bogatych i położonych wysoko w hierarchii społecznej facetów, bo podświadomie albo świadomie chcą zapewnić swojemu potomstwu dobre życie. Sobie też.

Jeżeli się nie zgadzasz z tą oczywistą prawdą, to ja nie wiem czy jest sens z tobą dyskutować ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@janeeyrie: przecież były robione badania. To jest nauka. W sumie bardzo łatwo jest to wyjaśnić stosując antropologię. Pisanie, że kobieta po trzydziestce dajmy 33 lata, nawet nie 35. Wygląda jak 20 czy nawet 25. Jest po prostu głupotą. Serio. Wystarczy wejść na jakikolwiek portal z ludźmi gdzie wybierasz zakres wieku 20-25 a później 30-35 i widać różnicę jak na dłoni. Jako jeden z przedstawicieli płci męskiej mogę Cię zapewnić, że kobiety
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@janeeyrie: a jeszcze a propos atrakcyjności facetów po 30. Kobiety szukają stabilizacji i bezpieczeństwa a te zapewni bardziej 30 latek niż 20. Stąd ta różnica. Nie ma co się oszukiwać tylko przyjąć życie takie jakie jest.
  • Odpowiedz