Wpis z mikrobloga

No i pyk, wczoraj testy na Covida a dziś zadzwoniła babeczka z Sanepidu ze wynik testu pozytywny :(

Jak kogoś interesuje to moje objawy aktualne to zanik węchu i smaku już od kilku dni, mocny ból gardła szczególnie przy przełykaniu, kaszel. Gorączki już nie mam ale pod wieczór pojawiają się stany podgorączkowe. Ogólnie nic mi się nie chce i leżę w łóżku. Nosiłem maseczkę, trzymałem dystans itp (°°

#koronawirus
Pobierz mortadela_zniszczenia - No i pyk, wczoraj testy na Covida a dziś zadzwoniła babeczka ...
źródło: comment_1601112382HtVqe2VVt74hHQvlXpaDJv.jpg
  • 59
@mortadela_zniszczenia: te testy są tak wiarygodne że znajomy który został skierowany na kwarantanne miał robione 3, pierwszy +, drugi -, trzeci + więc sorry ale to pokazuje jak one są skuteczne


@LegoCiemnyLas: to pokazuje jak do dupy jest polska szkoła
czułość testu przy wymazie z gardła to od 60-80% (czyli test wykrywa tylko 60-80% zarażonych), przyjmijmy że test się nie myli (bo generalnie wyniki fałszywie dodatnie u osób zdrowych występują
@Gargris:typowy wykopkowy gimbus który ma kisiel w majtach bo ma 37 goraczki i mysli ze zaraz umrze
Ja mam argument, od wielu lat ludzie goraczkowali, mieli bóle gardla, anginy, zapalenie oskrzeli czy zapalenie płuc, teraz zapalenie płuc to jest #!$%@? COVID i zamykają w domu jak w psychiatryku

Natomiast Ty masz argument fejkowych testow gdzie zostalo POTWIERDZONE że pokazują złe wyniki
Nie popadaj w paranoje i nie sraj się jak jakiś
@BruceLeeOstateczneStarcieZPatusami: Przecież na wykopie średnia wieku to max 20 lat. Czego Ty oczekujesz, wykopki są na takim etapie że nie bawią się już klockami i lalkami przy kolegsch bo wstyd, ale jak nikt nie patrzy to jeszcze ta lale uczesze i domek zbuduje. Ale jak się spikna na wykopie to są dorośli, mają swoje firmy i sama śmietanka towarzyska się tu zbiera tzw elita. Na tagu koronawirus no siedzą sami profesorowie