Wpis z mikrobloga

@venom_inside: funding jest wliczony do P&L. To co widać to realized P&L czyli stan konta na koniec kazdego dnia (tak jak widac to w zakladce Account > Transaction History).
Jesli chodzi o zero to jak rozumiem chodzi Ci o pierwszy dzien - nie mialem wtedy jak widac zadnej pozycji
@pwael-adam: przecież po tych trajdach ewidentnie widać że grasz na pałę i gra się skończy na 0 BTC prędzej czy później, możesz od razu przelać kasę na jakiś dom dziecka, większy pożytek będzie, a nie murzynowi na koks dajesz
Poleci jakiś jeden zrzut 2000 BTC albo zakup z ruchem 10% i po prostu zmiecie cię z planszy, na tym polega ta zabawa. Na darmowej kasie od frajerów.
@jurekogorek666: poza pozostawieniem niedużego longa gdy jechałem autem przez pół Polski (wtedy gdy wydarzył się ten duży spadek) reszta zagrań mieści się moim akceptowalnym ryzyku. Dopóki średnia depo jest wznosząca jest ok. Może skończę na 0. A może powtórzę znowu 1 btc z groszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pwael-adam: twoje działania nie są doskonałe i nigdy nie będą, równie dobrze można napisać bota pod określone przez ciebie "zasady" którymi się kierujesz, ale prawdopodobnie nie ma żadnych zasad poza adrenaliną i zabawą, "bo wydaje mi się, że teraz urośnie, bo spadło", także 0 BTC to jest pewniak u każdego kto gra w taki sposób w dłuższym okresie czasu, zabawa kończy się na 0 BTC, a gdy ma się coraz więcej
@jurekogorek666: Co do zasady sie zgadzam ze przy czasie dazacym do nieskonczonosci kazdy zbankrutuje. Dla mnie liczy sie zeby czas bankructwa mial nastapic po osiagneciu targetu i przelaniu go na blockchain. Bota raczej sie nie da napisac pod moj sposob gry bo mimo ze mam sztywne zasady jest gdzies na koncu czynnik ludzki podejmujacy decyzje czy juz czy jeszcze 10 minut
@pwael-adam:Już lepiej wierząc w fundamenty krypto, np. BTC zainwestować i patrzeć jak inflacja, która jest faktem będzie sprawiała, że BTC osiągnie cenę 1 mln $ co jest pewniakiem, ale jeżeli nastąpi to dopiero za 30-40 lat to będzie to nie będzie to duży sukces
@venom_inside: @pwael-adam: IMO powinno być coś takiego, że można się "podpiąć" pod ruchy wybranego trejdera z jakiegoś rankingu, oczywiście za opłatą, czyli on gra sobie codziennie jakimiś kwotami bez spiny, a ty możesz "wejść" np. 100 BTC i procentowo pozwolić mu jako "ghost" grać za ciebie i nawet o tym nie wie, bo ruchy kopiuje system. ciekawe jak popularna była by to usługa.