Wpis z mikrobloga

@RoastieRoast ale jeśli jesteś studentem to inni studenci Ci nie przeszkadzają, a mieszkania są za drogie żeby patologia się z nich wylewała. "Imprezując swołocz", którą tak pięknie nazywasz jest męcząca wtedy kiedy mieszka obok Ciebie gdy masz żonę i malutkie dzieci a na 40m nikt taki nie zamieszka.

Swoją drogą to nie wiem skąd tyle pogardy do studentów, wiadomo, że imprezy sąsiadów irytują jak się ma regularny tryb życia ale większość
  • Odpowiedz
"Imprezując swołocz", którą tak pięknie nazywasz jest męcząca wtedy kiedy mieszka obok Ciebie gdy masz żonę i malutkie dzieci.


@Wojtkov: Mówisz o dosłownie każdym osiedlu?

skąd tyle pogardy do studentów, wiadomo, że imprezy sąsiadów irytują jak się ma regularny tryb życia ale większość z nas należy albo kiedyś należała do tej "swołoczy" ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Wojtkov: Studiowałem mieszkając solo i zawsze gardziłem głośnymi
  • Odpowiedz
@astri: jest jeden plus, wykończeniówka będzie miała wzięcie w stolicy jeszcze 50lat do przodu. Nie ma chyba tyłu ekip by to wykończyć a to tylko 2 bloki
  • Odpowiedz
@astri: Warszawka - mokry sen wykopkow, miasto perspektyw, dobrych zarobkow, prestizu xD tymczasem ci, co najglosniej spuszczaja sie nad duzymi miastami wynajmuja w wieku 30 lat pokoj w 4 pokojowym mieszkaniu z obcymi ludzmi zeby bylo taniej, a na wykopie wysmiewaja ludzi, ktorzy biora kredyty na mieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°). Fajny macie chow klatkowy. Tak wielkomiejsko. No i nie zapominajmy o bardzo dobrym dojezdzie do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@astri: To osiedle było jednym z wyborów jak szukalem dla siebie M2, na szczęście nie wziąłem tego polskiego Honk Kongu :( ͡ ͜ʖ ͡) Wybrałem okolice Fortu Wola i nie narzekam :)
  • Odpowiedz
@astri: wynajmowałem mieszkanie na tym osiedlu, jakieś 3-4 lata temu, ale w pierwszym etapie. Wtedy było bardzo spoko, w miarę kameralne osiedle. Ostatnio jak tamtędy przejeżdżałem to złapałem się za głowę ( ) Cały czas jestem na grupie tego osiedla na fb i widzę ze ludzie z pierwszych etapów są niezłe w-------i, bo deweloper przy kupnie mieszkania słowem nie wspomniał ze tak zamierza to zabudować, a i miejscowe
  • Odpowiedz
@astri: JW construction to najwiekszy PATOdeweloper w Warszawie. Ich strategia to jam w--------c najwiecej kletek w krajobraz. Tu jeszcze nie jest najgorzej. Na momotowie poztawili wieże ze ludzie z balkonow moga bic piatki a bloki sa tak zawiniete ze jestwm przekonany ze sporo mieszkan jest niedoswietlonych
  • Odpowiedz
Przecież tutaj płaci się za lokalizację i życie w mieście. A poza tym, jak ktoś kupuje takie mieszkania, to już pewnie ma jakąś działkę pod miastem i tam sobie podziwia widoki na weekendzie.


@RezuNN: może być opcja. Pon-czw traktujesz jako hotel a potem na Mazury :)
  • Odpowiedz