Wpis z mikrobloga

  • 14
Średni metraż 28m, czyli targetem nie są raczej rodziny z dziećmi, które chcą sobie tam spokojnie spędzić życie tylko single, pracownicy pobliskich korpo, co bardziej bananowi studenci i airBnB.

#!$%@?ąc od tego skąd bym wziął na to pieniądze to jako student mieszkałbym sobie tam z pocalowaniem ręki, do centrum jest 10min.

Także nie użalałbym się tak nad "biedakami", którym przyjdzie mieszkać w tych "klatkach" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Pół roku temu złożyłem zapytanie o cenę no i mnie zamurowało, nawet 16 tys. za metr za mieszkanie z widokiem na centrum. Co prawda ta ogromna wieża strasznie rzuca się w oczy i robi z osiedla blokowisko, ale aktualnie mieszkam na tym osiedlu tylko w głębi i jest bardzo przyjemnie. Bloki do 8 pięter, sporo wolnych przestrzeni. Sami młodzi ludzie, którzy nie robią problemów.
kaluza88 - Pół roku temu złożyłem zapytanie o cenę no i mnie zamurowało, nawet 16 tys...

źródło: comment_1601045746CzCt0XkRVKMR2oo8god9St.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@astri: Mało kto tak obdarł Polaków z godności jak zrobiła to mafia deweloperska. Inna sprawa jest taka, że ludzie się na obdzieranie z godności dobrowolnie godzą płacąc mieszkanie w klatce.
  • Odpowiedz
@astri: No te inwestycje na Jana Kazimierza/Kasprzaka są straszne, oglądałem tam swego czasu inwestycje LPP "Na Woli" i jak zobaczyłem ten chów polaka klatkowego to się przeraziłem xD

Inna sprawa, że Wola do mieszkania jest świetna, taniej niż na Mokotowie (jakbym miał kasę to bym kupił mieszkanie w EcoParku, tylko mnie nie stać), są fajne inwestycje (np. Budimex-u obok Młynowa, tam jest kameralniej i bardziej zielono) i do centrum tramwajem jedzie
  • Odpowiedz
jako student mieszkałbym sobie tam z pocalowaniem ręki, do centrum jest 10min.


@Wojtkov: I właśnie to powoduje, że to miejsce bęszie za jakiś czas koszmarem bo bedzie pelno imprezującej swołoczy
  • Odpowiedz