Wpis z mikrobloga

@astri: no nie wiem, ja tam jestem zwolennikiem takiego budowania. Wolę to, niż rozpływające się na całe dzielnice 3-4 piętrowe bloki. Taka gęstość zaludnienia daje masę plusów - powstają fajne lokale gastronomiczne, wiele usług, opłaca się pociągnąć elegancką komunikację miejską.
  • Odpowiedz
Brak infrastruktury


@pan_dzik02: Co za bzdura, sklep na payreze, tuż obom bar z bilardem, hotel, restauracja, przystanki... A będzie tego znacznje, znacznje więcej.

Jedynym problemem są mieszkania na wynajem, w których odbywają się imprezy.

To jedyny problem tego miejsca.
  • Odpowiedz
@astri: mało tego. Ci którzy komentują że tłoczno, a nie znają okolicy... muszą wiedzieć że tam jest również głośno i ciągle korki i pełno spalin. Po prostu przekichane.
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: stary nie zakłamuj rzeczywistości. Mieszkam bardzo blisko, a moje biuro jest w wieżowcu na Jana Kazimierza. Praktycznie codziennie widzę co tu się #!$%@?. To że zbudowali biedronkę, parę sklepów na parterze i przystanek nie oznacza, że ta część miasta ma odpowiednią infrastrukturę w stosunku do rozmiarów osiedla.
  • Odpowiedz
Jak się czujecie, wiedząc że za zamieszkanie w tym bloku po prawej w kawalerce 28m trzebaby wydać 300k+ w stanie deweloperskim, do tego 50k garaż i 50k wykończenie. Czyli 400/500k za mieszkanie w takiej klitce, na takim osiedlu
  • Odpowiedz