Wpis z mikrobloga

powiedzenie, ze jesteśmy ludźmi i obywatelami polski wywołuje u ciebie (tak, u ciebie, a nie 90% spoleczenstwa) odruch wymiotny?


@Soojin21: to chyba każdy wie, że jesteście ludźmi, ale czy musicie na każdym kroku podkreślać, że jesteście inni?
Nikt nikomu do łóżka nie zagląda, podoba się wam osoba tej samej płci, to niech się podoba, po co się z tym szczycić?
  • Odpowiedz
@veldrinn: jeżeli ktoś ma odruch wymiotny na widok ludzi walczących o swoje prawa to albo jest debilem, albo powinien się leczyć, ewentualnie wyjechać sobie do Czeczenii i tam żyć na swoim poziomie
  • Odpowiedz
@kiken jeżeli ktoś godło narodowe ubarwia w tęcze to musi się leczyć i udać do zakładu jakiegoś. To nie jest walka o swoje prawa tylko o narzucanie i zmuszanie innych do tolerancji. Kiedy na demonstracjach LGBT wasze środowisko walczyło o związki partnerskie czy inne przywileje? Zapewne nigdy. Tu chodzi tylko o jedno lewackie narzucanie swoim wymagań a nie walka o równouprawnienia.
  • Odpowiedz
@Fushnikov: Gdzie niby tak jest? Bo ja teraz ci powiem taką ciekawostkę, rozmawiałem z Syryjczykami, którzy właśnie uciekli przed wojną, spoko goście byli, robili jakieś remonty i sobie radzili. Jakbym miał wszystkich ludzie którzy uciekli przez piekłem oceniać przez prymat gorszego odsetka to bym był zakutym debilem, to tak jakby powiedzieć, że Polacy to idioci bo zdarzają się u nas patologie czasem xD
  • Odpowiedz
@GodBlessYou: jak to jest miec tak sprany mózg że nawet avatary macie żeby robić na złość drugiej stronie. Jakim trzeba być ograniczonym intelektualnie żeby codziennie myśleć tylko o tym aby pokazać że jestem za lgbt? Wy k---a życia nie macie czy za dużo wolnego czasu bo pieniądze na życie pojawiają się magicznym sposobem z czyjegoś portfela. W---------ć z wykopu bo się rzygać chce od tego codziennego p---------a o lgbt i
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: googlebox to jakieś show lecące na ttv gdzie ludzie oglądają filmiki xD dosłownie reaction channels tylko, że w telewizyjnym wydaniu.

Aha i para gejów tam to strasznie przerysowane postacie, co chwilę nawiązujące do PENISÓW, SPERMY, a także CIĄGNIĘCIA.

W sumie takie wyobrażenie 48latka z Pcimia Dolnego na temat tego, jacy są geje.
  • Odpowiedz
Mam znajomego geja


@Fushnikov: chciałeś chyba powiedzieć "Pederaste". Masz w dupie że się przebiera? Skąd wiesz, że jest gejem skoro się ukrywa? Musisz być z nim w bliskich relacjach

Jak się ukrywa to dla Ciebie chyba spoko, nie?
  • Odpowiedz
@martwykotek ale ja nie napisałem że jestem homofobem tylko nie podoba mi się codziennie oglądać na wszystkich stacjach w tv i stronach w internecie o LGBT. Wszędzie jest to wpychane. Nie interesuje mnie to kompletnie więc przestańcie spamować cały świat tym lewackim poglądem. Kto nie jest za LPG ten homofob xD dobre
  • Odpowiedz
ale ja nie napisałem że jestem homofobem tylko nie podoba mi się codziennie oglądać na wszystkich stacjach w tv


@Fushnikov: ale ja zacytowałem twoje słowa. PRzecież nie nazwałem Cię homofobem, tylko wykorzystałem twoje wypowiedzi.

To, że uznałeś, że robią z Ciebie homofoba to w sumie warta zastanowienia kwestia
  • Odpowiedz
no se idą chłopy w paradzie, co z tego? Gorsze rzeczy widać na plaży typie

Poza tym jak zwykle zdjecia z drugiego końca świata xD

Ja za to mam fajne zdjęcie z Polski

PS. Powiedz kolegom narodowcom, żeby do dentysty się wybrali, bo to OBRZYDLIWE tak GORSZYĆ LUDZI swoim niepełnym i OBRZYDLIWYM uzębieniem


@niochland: Strefa wolna od stomatologa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz