Wpis z mikrobloga

@veldrinn:

Flagę, godło, parodiując msze, przerabiając symbole religijne

Tęczowa flaga i godło niesione przez uczestników Marszu Równości w Częstochowie to według ministra Joachima Brudzińskiego profanacja symboli narodowych. Prokuratura uznała, że żeby doszło do znieważenia działanie musiałoby wyrażać celowe lekceważenie lub pogardę. Tak się nie stało, dlatego prokuratura umorzyła postępowanie - Źródło

Tęcza tak samo jest symbolem z biblii i nawet nie wylatuj mi z argumentem że w jednym przypadku jest
  • Odpowiedz
@Nox_ są lewackie i we Francji również. Lewactwo zniszczy cały świat. Marionetki lewackich władców są amebami umysłowymi. Całe te ruchy blm to jakaś kpina. Do tego dąży lewactwo. Do zrównania z ziemią populacji ludzkiej i pozostawienie dwóch osób. Dwóch lewaków!
  • Odpowiedz
Lewactwo zniszczy cały świat. Marionetki lewackich władców są amebami umysłowymi. Całe te ruchy blm to jakaś kpina. Do tego dąży lewactwo. Do zrównania z ziemią populacji ludzkiej i pozostawienie dwóch osób. Dwóch lewaków!


@Fushnikov: musiałem sprawdzić czy to jakaś pasta, bo nie można być tak głupim
  • Odpowiedz
Jedna cipkomaryjka tak cię zbulwersowała?


@Nox_: Kolejny robi #!$%@?ę z logiki. Nie umniejszaj. Na każdym "marszu" pojawiają się w mniejszej lub większej liczbie takie akcje i za każdym razem to samo głupie tłumaczenie, że zbieg okoliczności, że przypadek, że wyjątek itp Środowiska LGBT są równie nietolerancyjne co skrajnie prawicowe.

Że w 2018 ktoś nałożył c1pe na kij i to uraziło katolików? xD


@Nox_: Widzisz? śmieszy Cię to. Obrażanie
  • Odpowiedz
@Soojin21 jak to kto narzuca? Lewactwo. Przecież jakbyscie nie robili parad manifestacji i lewackich propagand to nawet miałbym to w dupie że się przebieracie. A tak pytanie na zebraniu czy wyrażam zgodę na lekcje o równouprawnieniach homoseksualistów i czy chce bby, córka brala udział w zajęciach z drag queen. Co jest do #!$%@?? Pederasta ma książki czytać mojemu dziecku? Macie tak spalone głowy że w ogóle nie rozumiecie problemu jaki tworzycie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
@Fushnikov: ale o czym ty pieprzysz? Toczysz piane z mordy bo widzisz napis "WE ARE POLISH CITIZENS". to cie prowokuje? Gdzie w tym napisie ktoś atakuje ciebie czy twoją rodzinę?
  • Odpowiedz
@niochland ale ja też mam ich w dupie. Są tak samo debilami jak i ci z flagami waszymi. Nie różnią się niczym od was. Oni nie mają mózgu wy też nie. Mam znajomego geja który uważa wasze ruchy za kretynizm i życzy wam śmierci bo przez was właśnie tak są traktowani geje w tym kraju. Gość woli się ukrywać bo robicie taka robotę że lepiej się ukrywać niż ujawnić. Wasze lewackie
  • Odpowiedz