Wpis z mikrobloga

@Qrier: zwrócić możesz na 100% (w końcu zakup na odległość) i dostaniesz zwrot kasy.
Ale nie jestem pewny, czy pójdą Ci na rękę i wymienią na nową sztukę. Możesz spróbować do nich zadzwonić i się dowiesz
  • Odpowiedz
zwróć i kup jeszcze raz ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Niedzwiedzmin: to nie takie proste. Ten zestaw w standardowej cenie kosztuje chyba 702 zł, w tej promce kosztował 550 z tego co pamiętam (albo koło tej kwoty). Jak zwrócisz, to 150 zł w plecy jesteś ;)
  • Odpowiedz
@Qrier: Kilka miesięcy temu robiąc zakupy w promocji na al.to też otrzymałem podobnie zdewastowane pudełko. Zgłosiłem to przez formularz na stronie, odesłałem i przysłali nową sztukę, tym razem lepiej zabezpieczoną. ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@Qrier: ale klocki są połamane czy ocb? Przecież to tylko opakowanie

@zt_im: Pewnie fanom lego zalezy tak samo na pudelku jak na klockach, pewnie fajnie wyglada na polce czy cos heh
  • Odpowiedz
ale klocki są połamane czy ocb? Przecież to tylko opakowanie


@zt_im:
1. posiadając pudełko w bardzo dobrym stanie, w przyszłości jesteś w stanie sprzedać dany zestaw za dużo większą kwotę.
2. dla ciebie to tylko opakowanie, ale dla kogoś to jest AŻ opakowanie - i kupując produkt chcą go mieć całego w stanie idealnym, a nie tylko część. Bo może np lubią ustawić na szafce (tak jak kiedyś się stawiało opakowania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qrier: przecież produkt jest cały czyli klocki. Czy coś się zepsuło? O pudełko nikt nie daje #!$%@? oprócz #!$%@? od LEGO.
  • Odpowiedz
O pudełko nikt nie daje #!$%@? oprócz #!$%@? od LEGO


@BajerOp: skoro OP narzeka na #!$%@? opakowanie, to może jest tym "#!$%@? od LEGO" i mu na tym opakowaniu zależało (z jakiegokolwiek powodu)?
  • Odpowiedz