Wpis z mikrobloga

Fajny, lekki trening upper body :) 240kg Pin press, 160kg x 4 Incline bench oraz 100kg x 11 Skullcrushers strict form to forehead.

Dzisiaj nowa "fala" asysty, więc wszystko było robione lekko, z zachowaniem zapasu :) Także nie spieszyłem się na treningu, szło wszystko powolutku dzisiaj :)
Na pierwszy ogień concentric pin press, 6 tygodni temu zrobiłem ciężko 215kg dzisiaj 240kg? Skąd ta różnica nie wiem :P Może tak dobrze przepracowałem te 6 tygodni? W każdym razie fajnie to poszło.

Do tego jako że to jest mały rom, do tego bez ekscentryki, nie obciąża to tak organizmu, jest to pewną formą deloadu.

Drugie ćwiczenie to 45d incline bench press skończyłem na 160x4

Potem Skullcrushers, tym razem strict form to forehead... czyli po prostu full rom, głowa leży na ławce dotykam czoła w każdym powtórzeniu. Poszło 100kg x 11 latało jak zabawka :)

Cały trening

Close grip Pin press 240x1
Incline bench press 120x5 140x5 160x4
Skullcrushers to forehead 70x8 90x8 100x11
Triceps pushdown 4x8
Hammer curls 4x6
Facepull (Heavy) 4x12

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport
IntruderXXL - Fajny, lekki trening upper body :) 240kg Pin press, 160kg x 4 Incline b...
  • 8
to na koksie z półtora tony #!$%@?


@EarthRebel: Mówisz że wierzysz we mnie? Bo wiesz mi tutaj wszyscy mówią że na koksie to ja dodam góra tylko kilkanaście/kilkadziesiąt kilogramów... bo koks wcale dużo nie pomaga xDDD