Wpis z mikrobloga

@MiG-21: Tak, to był parking przy wola parku ;) Przeliczyłem się z rozmiarem pudła i nie tyle co miałem nie tęgą minę to trochę głupio było tak stać jak zjeb z telewizorem i czekać na znajomka. Mierzyłem wcześniej szerokość otworu bagażnika i wychodziło 100 cm. Pudło miało 95 więc teoretycznie wszystko super. Zapomniałem tylko o jednej rzeczy - bagażnik się zwęża w środku i po prostu pudło utknęło. Na szczęście jeden
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tejotte: To najwazniejsze :D Przechodzac obok przez mysl przeszlo mi: "No to sie chlopak nacial. Kupili nowy telewizor, a nie pomierzyl. Wstyd jak nie wiem co. Ciekawe co jego dziewczyna o nim teraz mysli" :p

Oby dobrze i dlugo sluzyl :)
@MiG-21: Dzięki :) patrząc na pudło miałem trochę wątpliwości ale ona na to "no co Ty, zmieści się bez problemu". No i się nie zmieścił.
@OneMaanArmy: a to nie jest właśnie odpowiednia odległość od takiego telewizora? :D A tak na poważnie to tak, mam odpowiednią ilość miejsca, siedzę od tv ok 2,5 metra i jest w porządku. Raz widziałem jakąś tabelę z odległościami od TV to dla tego rozmiaru i
To do czego oni podłączają konsole?


@RandomowyMirek: nieprecyzyjnie się wyraziłem. Telewizor sam w sobie nie jest zły pod warunkiem, że nie jest centralnym meblem pod który podporządkowana jest cała reszta i nie służy do puszczania 14 godzin na dobę jakiegoś gówna na zasadzie "byle coś gadało". Faktycznie, można być ogarniętym człowiekiem posiadając telewizor - o ile służy do tego, aby samemu emitować sobie takie treści, jakie chcemy i kiedy chcemy (np.