Wpis z mikrobloga

@tejotte ja trzymam do momentu, aż nie kupię większego. Wtedy wystawiam pudełko po większym, a po mniejszym idzie na śmietnik, bo wstyd trzymać
  • Odpowiedz
@Pink_Floyd: Telewizor może być, byleby nie był podłączony do telewizji. I ogólnie jak jestem u kogoś w gościach i ktoś włącza jakieś trudne sprawy i te podobne to wstaje i wychodzę ;)
  • Odpowiedz
mi to osobiście imponuje jak wejdę do czyjegoś mieszkania, rozglądam się na wszystkie strony, a telewizora nie widać, bo go nie ma. Wtedy dopiero mówię sobie "TO JEST GOŚĆ!"


@Pink_Floyd: i pewnie ogląda YT na kompie, a co gorsza na telefonie, jak zwierzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tejotte: wczoraj widzialem na parkingu parke z bardzo podobnym kartonem. W sumie to koles siedzial na podlodze bagaznika swojego bmw, a wybranka jego serca stala obok. Specjalnie stanalem obok i udawalem, ze odpalam fajka bo koles mial mine nietega. Co sie okazalo? Telewizor nie miescil im sie w samochodzie (mimo zlozonej kanapy) i dzwonili do kumpla aby podjechal tak na cito jak to dziwoja kazala powiedziec aby go im zawiezc.
  • Odpowiedz