Wpis z mikrobloga

@Pink_Floyd chwałę się i chooj: od 2004 nie mam fizycznie tv w domu. Wtedy jeszcze mieszkałem sam. Ożeniłem się z kobietą która też go nie miała i do dzisiaj trwamy w tym szaleństwie. Dobre kilka lat temu rodzina (dalsza) po obu stronach robiła delikatny wywiad co jak. Chcieli nam nawet kupić w prezencie ale na szczęście nie wyszło - do dzisiaj boli, że dzielimy geny z ludźmi którym się nie mieściło w
@ks2m: Fakt. Tyle, ze wiesz... To hehehe dla beki tylko.

Niestety nie ogarniają, że taregetem tych gownoprogramow sa wlasnie gamonie ogladajacy to "tylko dla beki".
samsungi to gówno przy OLED-ach i żadne zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni. sami to wiedzą i próbują swoich marketingowych żałosnych sztuczek z QLED...


@ks2m: samsung w przyszłym roku wypuszcza własne OLEDy, ciekawi mnie jak będą je reklamować żeby ich klientom się nie pomyliło z QLEDami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tejotte: po wystawieniu na korytarz pudła po kosztownym sprzęcie RTV należy dokonywać w godzinach wieczornych nasłuchów sąsiedzkich jedną z wymienionych metod: szklanką przy ścianie, lub przy kaloryferach tudzież rurach. W niektórych wypadkach doskonale sprawdzają się także kratki wentylacyjne, szczególnie te umiejscowione w łazience/toalecie.

Po usłyszeniu pierwszych oznak zawiści, lub kłótni małżeńskiej (w kontekście naszego zakupu) możemy z satysfakcją uznać, że odnieśliśmy triumf. W takich okolicznościach zaprzestajemy nasłuchiwania sąsiadów ze względów etycznych,