Wpis z mikrobloga

#perfumy #kouros #perfumywciemno #notino
Dobra Mirki, zostalem przez Was konkretnie zrobiony w ch. Wziąłem w ciemno YSL Kouros na Notino zachęcony tym co niektórzy pisali, ze jest wyjątkowy i wspaniały. Fakt - Jest #!$%@? wyjątkowy!!!! ()Połączenie zapachu szczoty z kibla, toalety z kieleckiego dworca w latach 90’ , zapachu którym polewał się mój sp. dziadek, kadzidła którym ksiądz #!$%@? przede mną na pierwszej komunii(stałem w pierwszym rzędzie) i #!$%@? wie czego jeszcze.
Wy tak serio, czy to jeden wielki, skrupulatnie przygotowany od wielu miesięcy wkręt ??()
Nie chodzi o kasę, a o to ze będąc tu już od ponad 10 lat uwierzyłem w to co tu piszecie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Nie pozdrawiam
#gorzkiezale
Ps Sprzedam Kouros 100ml, (brak jednego psika we flakonie)

¯\(ツ)
karolpersil - #perfumy #kouros #perfumywciemno #notino
Dobra Mirki, zostalem przez Wa...

źródło: comment_1600448878cvmCEPc5Kb7GaiLY6irULI.jpg

Pobierz
  • 84
@karolpersil ciesz się, że nie wkręcili cie w aromat ananasa z cygaretem w gębie siedzącego na sedesie dworcowego kibla #pdk ( ͡º ͜ʖ͡º)

kouros jest spoko, człowiek musi się trochę do niego przekonać. Zupełnie inaczej projektuje niż pachnie bliskoskornie, warto jest mieć to na uwadze.
@karolpersil: Kurde Miras, ja tu już dwa razy się naciąłem na jakieś perfumy co mirasy polecały. Oba nieznane - jeden jakiś niby klasyk za 70 złotych, a drugi jakiś kadzidlowy szit za 200 zeta, co niby z Holandii idzie, ale jednak w Polsce maja tez siedzibę. Perfum musi mieć znana markę i musi być drogi, a nie jakieś shity starsi panowie polecają
@ksieznisia

strasznie jestem ciekawa jak to pachnie xD


Jak zapłacisz za wysyłkę, to oddam ci tester za darmo (kilka ml), który jest pełny, bo wystarczyły 2 psiknięcia, żeby dowiedzieć się jak "pachnie".
Pierwsze psiknięcie to było - o #!$%@?, nie wierzę. Drugie pskinięcie było w celu potwierdzenia, czy aby na pewno to tak #!$%@?. Pokój wietrzył się cały dzień. Jeszcze rano jak wbiłem po śniadaniu następnego dnia czułem opary tego perfum. Dobrze,
@karolpersil

mało tego od 11 lat obserwuje te karuzele #!$%@?... i mimo to... dałem się zrobić jak uczniak... uśpili moją czujność ¯_(ツ)_/¯


To przez to, że trolle na jeden negatywny komentarz zaraz obrzucali gównem i mówili, że "ja to tam lubię", "chyba nie wiesz o czym piszesz" itd. Dało się odczuć, że piszą na serio. Ja na szczęście kupiłem tester 2ml na start xD
@karolpersil ja kupiłem sobie całe szczęście tylko odlewkę. Najlepiej, jak odwiedzili mnie ostatnio rodzice i postanowiłem się pochwalić kolelelcją. Relacja mojem Mamy na króla "ale smród" :-) już wiem po kim mam nos.